U19 Starší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Prohra, která nebolí

Pochvalu si zaslouží všichni hráči, kteří se dostali na hřiště. Kdybychom hráli každé utkání způsobem, jakým jsme se prezentovali na Spartě, nemuseli bychom se plácat na chvostu tabulky.

Od Sparty jsme čekali mladší a slabší sestavu, o to víc nás potěšil výkon našich hráčů. První branku jsme inkasovali po centru z naší pravé strany, podklouznutí Berana a střele Hapala do prázdné brány. Druhý a třetí gól nám vsítil exžižkovský Dukay - nejprve po rychlém protiútoku a poté utěšenou střelou ze střední vzdálenosti. Čtvrtá branka přišla v úvodu druhé půle a na ni jsme dokázali ihned reagovat. Batelka unikl po pravé straně a jeho centr si dezorientovaný obránce domácích srazil do vlastní sítě.

I když jsme prohráli, mohlo by být utkání motivací pro další duely. Přesto, že nás Sparta předčila v individuálních i týmových aspektech hry, rozdíl nebyl markantní. Asi největší byl ve fyzické připravenosti, což je vcelku logicky dáno množstvím tréninkových jednotek. Zaostávali jsme částečně i takticky. Co bylo ale důležité, tentokrát jsme bojovali všichni, prali jsme se o dobrý výsledek.

AC Sparta Praha B

15´Hapal, 26 a 37´Dukay, 56´Radimský - 58´Batelka

Beran - Svoboda, Kubín, Klepal, Kurka (49´Vávra) - Gron - Jelínek, Havrda, Honc (67´Černý), Batelka (71´ Švajcr) - Chábera (77´ Tůma)