U19 Starší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Prohra s Braníkem

V utkání na Braníku jsme nebyli lepší a soupeř zaslouženě vyhrál. Nezvládli jsme především úvod utkání, kdy jsem nebyli dobře organizovaní, měli jsme špatný pohyb a hráli jsme nedůrazně. Soupeř, který naopak začal velmi aktivně, nás potrestal dvěma rychlými brankami. Od 25. minuty se náš výkon o něco zlepšil a zpátky do hry jsme se dostali ve 43. minutě po krásné střele Petra Vocla. Do 2. poločasu jsem šli s cílem zlepšit organizaci hry, pohyb a také zlepšit kvalitu hry v útočné třetině hřiště, abychom více ohrozili branku soupeře. První dva úkoly se celkem dařilo naplňovat, ale bohužel pro branku soupeře jsme příliš nebezpeční nebyli. V 57. min. se ale povedla akce po pravé straně a po centru Nykodýma si domácí vstřelili vlastní branku - 2:2. Následoval výkop soupeře, naše nekoncentrovanost a z ní vyplývající chyba v součinnosti mezi brankářem a obranou a následovala lehká branka pro domácí - 3:2. Kluci se ve zbytku utkání určitě měli snahu znovu vyrovnat, ale dostali jsme se pouze k několika standartkám, ve kterých měl 2 x nadějnou pozici střídající Mužátko, branku se však vstřelit nepodařilo.

Ve středu nás čeká utkání v Ostré a věřím, že dokážeme předvést daleko lepší výkon než na Braníku.

ABC Braník

2´, 10´, 58´domácí

43´Vocl, 57´vlastní

Beran - Kubín, Čáp, Válek, Vávra, Švajcr (46´Nykodým), Vocl, Fišr, Konývka (65´Mužátko), Kvaček, Honc (82´Březina)