U19 Starší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

První výhra v přípravě

Ve druhém přípravném zápase se utkala U19 na krásném trávníku v Hlušicích s domácím  RMSK Cidlina a po dobrém výkonu soupeře deklasovala.

Trenér Aleš Majer: "Po celý zápas jsme byli výrazně lepším týmem, problémy jsme měli v úvodní půlhodině s proměňováním šancí. Přestože jsme měli celozápasovou převahu, byly vidět taktické nedosatky, které máme v defenzivě. Naopak v útočné fázi hry jsme nabídli hodně zajímavých situací a ve druhém poločase jsme zlepšili i produktivitu. Pro postupné zlepšování bude nutné, aby hráči přistupovali svou účastí k tréninkovém procesu stejně, jako se tomu děje tento týden."

RMSK Cidlina

RMSK Cidlina - FK Čáslav 0:9 (0:2)

Branky: 27.,44., 76., 81. a 82. Kopp, 58. Čuchal, 62. a 72. Uher, 69. Havrda

Vyhnánek (46. Čermák) - Jelínek (46. Nouzák), Masopust (73. Pytlík), Procházka (46. Oliva), Vágner - Kurka (73. Jelínek), Pytlík (46. Čuchal), Uher, Kopp - Havrda, Richter