U19 Starší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Remíza s pardubickou sedmnáctkou

Začátek vyšel lépe hostům, ve výhodné pozici se ocitl Pytlík, ale přihrávka nebyla přesná. Postupem času se rozehráli domácí a začali si vytvářet nebezpečné situace. Beran zlikvidoval dvě velké šance, několik střel mířilo těsně mimo. Nakonec se domácí přeci jen dostali do vedení, když akci přes naši levou stranu zakončili přesnou střelou. Vyrovnat mohl ještě do poločasu Honc, opřel se do míče a nádhernou střelou trefil spojnici.  Vzápětí se ocitl sám před gólmanem Jelínek, ale bránu netrefil.

Ve druhém poločasu se nejprve prosadili hosté - Batelka vybojoval míč po chybné rozehrávce a Gron s přehledem zakončil. Domácí šli do vedení po zmatcích před gólmanem Kocprdem, odkopnutém míči, následném centru a hlavičce téměř z vápna. Hosté i podruhé vyrovnali - Honce trefil při rozehrávce stoper a míč skončil u tyče - 2:2. Třetí branka domácích přišla po rychlé kombinaci na naši levou stranu, kde vyplaval sám hráč a mířil přesně - 3:2. I na třetí gól hosté dokázali zareagovat - akci po pravé straně zakončoval Batelka velmi chytře - 3:3. Stejný hráč mohl ještě v poslední minutě otočit skóre, obešel gólmana, ale z úhlu mířil nad.

Soupeř byl sice mladší, ale výborně organizovaný a fyzicky připraveným. Za nás nastoupilo šest (s Kocprdem v bráně sedm) mladších dorostenců, kteří svým výkonem ukázali, že máme kam sáhnout. Rezervy máme v rozehrávce od obrany, v pohybu hráčů. Pozitivní je, že výkony se zlepšují. Pokud budou kluci zdraví, půjdou výkonostně stále nahoru.

3 : 3
(1 : 0)

FK Pardubice

40´, 63´, 81´ Pardubice - 48´Gron, 75´ Honc, 85´Batelka

Beran (60´ Kocprd) - Jelínek, Kubín (45´Schovanec), Svoboda, M. Altmann - Pytlík - Batelka, Havrda, Gron, Kurka - Chábera (35´Honc)