U19 Starší dorost

Členské příspěvky jaro 2020
Členské příspěvky jaro 2020

Jak zaplatit

Program týmu

sobota 04.04.
10:00
FK Čáslav
- : -
FK Slavoj Vyšehrad
Čáslav
pátek 10.04.
13:30
SK Union Vršovice
- : -
FK Čáslav
Praha - Vršovice
sobota 18.04.
10:00
FK Čáslav
- : -
SK Sparta Kolín
Čáslav
sobota 25.04.
12:45
SK Střešovice 1911
- : -
FK Čáslav
Praha - Střešovice
sobota 02.05.
10:00
FK Čáslav
- : -
FK Náchod
Čáslav
pátek 08.05.
10:00
FK Admira Praha
- : -
FK Čáslav
Admira Praha
sobota 16.05.
10:00
FK Čáslav
- : -
FK Viktoria Žižkov
Čáslav
sobota 23.05.
10:00
Bohemians 1905
- : -
FK Čáslav
?
sobota 30.05.
10:00
FK Čáslav
- : -
RMSK Cidlina
Čáslav
sobota 06.06.
10:00
FK Čáslav
- : -
Sokol Třebeš
Čáslav
neděle 14.06.
13:00
TJ Svitavy
- : -
FK Čáslav
Svitavy

Výsledky týmu

sobota 07.03.
10:00
FK Čáslav
Sportovní sdružení Ostrá
UMT - Čáslav
sobota 16.11.
10:00
FK Čáslav
TJ Svitavy
Čáslav - UMT
sobota 09.11.
10:00
Sokol Třebeš
FK Čáslav
Třebeš - tráva
neděle 03.11.
10:00
RMSK Cidlina
FK Čáslav
Chudonice - UMT
sobota 26.10.
10:00
FK Čáslav
Bohemians 1905
Čáslav - UMT
sobota 19.10.
14:45
FK Viktoria Žižkov
FK Čáslav
Satalice - UMT
sobota 12.10.
10:00
FK Čáslav
FK Admira Praha
Čáslav - tráva
neděle 06.10.
10:00
FK Náchod
FK Čáslav
1. máje - UMT
sobota 28.09.
10:00
FK Čáslav
SK Střešovice 1911
Čáslav - tráva
sobota 21.09.
10:00
SK Sparta Kolín
FK Čáslav
Brankovická - tráva
sobota 14.09.
10:00
FK Čáslav
SK Union Vršovice
Čáslav - tráva
sobota 07.09.
10:00
FK Slavoj Vyšehrad
FK Čáslav
Mikuláše z Husí - UMT
sobota 31.08.
10:00
FK Čáslav
MFK Trutnov
Čáslav - tráva
středa 28.08.
10:00
Sportovní sdružení Ostrá
FK Čáslav
Ostrá
sobota 24.08.
10:00
ABC Braník
FK Čáslav
Bráník - tráva
sobota 17.08.
10:00
FK Čáslav
FC Sellier&Bellot Vlašim
Čáslav - tráva
sobota 27.07.
10:00
FC Slovan Havlíčkův Brod
FK Čáslav
Tis
neděle 02.06.
10:00
FK Čáslav
FK Jablonec
neděle 26.05.
10:15
FK Dukla Praha
FK Čáslav
neděle 19.05.
10:00
FK Čáslav
MFK Chrudim
sobota 11.05.
10:15
FK Teplice
FK Čáslav
středa 08.05.
10:00
FK Čáslav
FC Olympia Hradec Králové
neděle 05.05.
10:00
FK Čáslav
FK Admira Praha
středa 01.05.
10:00
FK Neratovice Byškovice
FK Čáslav
neděle 28.04.
10:00
FK Pardubice B
FK Čáslav
neděle 14.04.
10:00
AC Sparta Praha B
FK Čáslav
neděle 07.04.
10:00
FK Čáslav
FK Náchod
neděle 31.03.
10:00
Bohemians 1905
FK Čáslav
Uhříněves/UMT
neděle 24.03.
10:00
FK Čáslav
FK Mladá Boleslav
UMT
neděle 17.03.
12:15
FC Slovan Liberec
FK Čáslav
stadion Nisa/UMT
středa 13.03.
12:00
FK Čáslav
FC Hradec Králové
UMT
neděle 03.03.
10:00
FK Čáslav
FK Ústí nad Labem
UMT
sobota 23.02.
10:00
FC Slovan Havlíčkův Brod
FK Čáslav
Havl. Brod
sobota 16.02.
12:00
FK Čáslav
FC Vysočina Jihlava
Čáslav
neděle 10.02.
14:00
FK Čáslav
Fotbal Hlízov
Čáslav
neděle 27.01.
10:00
FK Pardubice
FK Čáslav
Pardubice - Ohrazenice
sobota 19.01.
14:00
FK Čáslav
FC Tempo Praha
UMT Čáslav
sobota 12.01.
13:00
1.FK Příbram
FK Čáslav
Příbram
neděle 28.10.
10:00
FK Čáslav
FK Dukla Praha
Čáslav
neděle 21.10.
10:00
MFK Chrudim
FK Čáslav
V Průhonech
neděle 14.10.
10:00
FK Čáslav
FK Teplice
Čáslav
neděle 07.10.
10:00
FK Admira Praha
FK Čáslav
Hovorčovická
pátek 28.09.
16:00
FK Čáslav
FK Pardubice B
Čáslav
neděle 23.09.
10:00
FK Ústí nad Labem
FK Čáslav
neděle 16.09.
10:00
FK Čáslav
AC Sparta Praha B
Čáslav
neděle 09.09.
10:00
FK Náchod
FK Čáslav
Náchod
neděle 02.09.
10:00
FK Čáslav
Bohemians 1905
Čáslav
sobota 25.08.
11:00
FK Mladá Boleslav
FK Čáslav
MB
neděle 19.08.
10:00
FK Čáslav
FC Slovan Liberec
Čáslav
sobota 11.08.
10:00
FC Hradec Králové
FK Čáslav
Bavlna HK
neděle 15.07.
14:00
FK Čáslav
TJ Načešice
Chotusice
neděle 10.06.
10:00
FK Čáslav
FC Olympia Hradec Králové
Čáslav
neděle 03.06.
10:00
FK Čáslav
FK Jablonec
Čáslav
neděle 27.05.
15:15
FC Slovan Liberec
FK Čáslav
Liberec
neděle 20.05.
10:00
FK Čáslav
FK Ústí nad Labem
Čáslav
neděle 13.05.
10:15
MFK Chrudim
FK Čáslav
Chrudim
středa 09.05.
10:00
FK Čáslav
FK Pardubice B
Čáslav
neděle 06.05.
10:00
FK Čáslav
FK Teplice
Čáslav
neděle 29.04.
10:00
FK Admira Praha
FK Čáslav
Praha Hovorčovická
středa 25.04.
15:00
FK Čáslav
FK Dukla Praha
Čáslav
neděle 15.04.
17:00
AC Sparta Praha B
FK Čáslav
TCM Strahov
neděle 08.04.
20:15
FK Čáslav
FK Mladá Boleslav
Čáslav
středa 28.03.
13:00
Bohemians 1905
FK Čáslav
SK Čechie Uhříněves-UMT
neděle 25.03.
10:00
FK Čáslav
FK Náchod
Čáslav
neděle 18.03.
13:00
FC Hradec Králové
FK Čáslav
Všesportovní stadion - UMT
neděle 11.03.
10:00
FK Čáslav
FK Varnsdorf
Čáslav - UMT
neděle 04.03.
16:00
FK Čáslav
FK Uhlířské Janovice
UMT Čáslav
neděle 11.02.
10:00
FK Humpolec
FK Čáslav
Humpolec
neděle 26.11.
10:00
FK Varnsdorf
FK Čáslav
Heřmanice v Podještědí
neděle 19.11.
10:00
FK Pardubice
FK Čáslav
Pardubice - Ohrazenice
neděle 12.11.
10:00
FC Olympia Hradec Králové
FK Čáslav
Kukleny
neděle 05.11.
10:00
FK Jablonec
FK Čáslav
Jablonec
neděle 29.10.
10:00
FK Čáslav
FC Slovan Liberec
Čáslav - UMT
neděle 22.10.
10:00
FK Ústí nad Labem
FK Čáslav
Ústí
neděle 15.10.
10:00
FK Čáslav
MFK Chrudim
Čáslav
neděle 08.10.
11:00
FK Teplice
FK Čáslav
SK Viktorie Ledvice
neděle 01.10.
10:00
FK Čáslav
FK Admira Praha
Čáslav
neděle 24.09.
10:15
FK Dukla Praha
FK Čáslav
TJ Slovan Suchdol
neděle 17.09.
10:00
FK Čáslav
AC Sparta Praha B
Čáslav
sobota 09.09.
11:00
FK Mladá Boleslav
FK Čáslav
Mladá Boleslav
neděle 03.09.
10:00
FK Čáslav
Bohemians 1905
Čáslav
neděle 27.08.
10:00
FK Náchod
FK Čáslav
Náchod
neděle 20.08.
10:00
FK Čáslav
FC Hradec Králové
Čáslav
neděle 13.08.
10:00
FC Sellier&Bellot Vlašim
FK Čáslav
Vlašim
čtvrtek 10.08.
17:00
FK Pardubice
FK Čáslav
Pardubice
neděle 06.08.
0:00
FC Slovan Havlíčkův Brod
FK Čáslav
Havlíčkův Brod
středa 26.07.
18:00
RMSK Cidlina
FK Čáslav
Hlušice
sobota 22.07.
10:30
FK Čáslav
FK Meteor Praha
Čáslav

Celkové pořadí týmu

1.
SK Union Vršovice
49:24
38 b
2.
CU Bohemians Praha "B"
59:6
34 b
3.
MFK Trutnov
54:26
34 b
4.
TJ Svitavy
41:28
30 b
5.
ABC Braník
33:27
30 b
6.
RMSK Cidlina
55:26
29 b
7.
FK Admira Praha
35:33
26 b
8.
SK Sparta Kolín
44:42
25 b
9.
FK Náchod
49:31
24 b
10.
FK Čáslav
28:39
21 b
11.
Sokol Třebeš
27:27
21 b
12.
FK Slavoj Vyšehrad
30:53
17 b
13.
FC Sellier&Bellot Vlašim
21:59
12 b
14.
Viktorka Žižkov "B"
15:27
12 b
15.
FK Viktoria Žižkov
18:8
9 b
16.
Bohemians 1905
12:1
9 b
17.
SK Střešovice 1911
21:61
6 b
18.
Sportovní sdružení Ostrá
21:94
4 b
Obchod pro fanoušky

Obchod
pro fanoušky

Vstupte do obchodu