U19 Starší dorost

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Tréninkový plán

Datum
Čas
Sraz
Událost
Místo
čtvrtek 05.08.
soustředění
Sázava
pátek 06.08.
10:15 - 12:15
PU FK Benešov - FK Čáslav
Úročnice

Výsledky týmu

sobota 12.12.
14:00
FK Čáslav
FK Pardubice
Čáslav - UMT
sobota 10.10.
10:00
FK Čáslav
SK Střešovice 1911
Čáslav - tráva
sobota 03.10.
10:00
SK Sparta Kolín
FK Čáslav
Kolín - tráva
sobota 26.09.
10:00
FK Čáslav
TJ Praga
Čáslav - tráva
sobota 19.09.
10:00
FK Slavoj Vyšehrad
FK Čáslav
Mikuláše z Husi/ UMT
sobota 12.09.
10:00
FK Čáslav
MFK Trutnov
Čáslav - tráva
neděle 06.09.
10:45
ABC Braník
FK Čáslav
ABC Braník
sobota 29.08.
10:00
FK Čáslav
FC Sellier&Bellot Vlašim
Čáslav - tráva
sobota 15.08.
10:00
RMSK Cidlina
FK Čáslav
Hlušice
úterý 16.06.
18:00
FK Kavalier Sázava
FK Čáslav
Sázava
sobota 13.06.
10:00
FK Čáslav
SK Union Čelákovice
Čáslav - tráva
sobota 06.06.
12:30
SK Sparta Kolín
FK Čáslav
Kolín - tráva (sraz v 11:30 v Kolíně, doprava vlastní)
sobota 30.05.
10:00
FK Čáslav
FC Chotěboř
Čáslav - tráva
sobota 07.03.
10:00
FK Čáslav
Sportovní sdružení Ostrá
UMT - Čáslav
sobota 16.11.
10:00
FK Čáslav
TJ Svitavy
Čáslav - UMT
sobota 09.11.
10:00
Sokol Třebeš
FK Čáslav
Třebeš - tráva
neděle 03.11.
10:00
RMSK Cidlina
FK Čáslav
Chudonice - UMT
sobota 26.10.
10:00
FK Čáslav
Bohemians 1905
Čáslav - UMT
sobota 19.10.
14:45
FK Viktoria Žižkov
FK Čáslav
Satalice - UMT
sobota 12.10.
10:00
FK Čáslav
FK Admira Praha
Čáslav - tráva
neděle 06.10.
10:00
FK Náchod
FK Čáslav
1. máje - UMT
sobota 28.09.
10:00
FK Čáslav
SK Střešovice 1911
Čáslav - tráva
sobota 21.09.
10:00
SK Sparta Kolín
FK Čáslav
Brankovická - tráva
sobota 14.09.
10:00
FK Čáslav
SK Union Vršovice
Čáslav - tráva
sobota 07.09.
10:00
FK Slavoj Vyšehrad
FK Čáslav
Mikuláše z Husí - UMT
sobota 31.08.
10:00
FK Čáslav
MFK Trutnov
Čáslav - tráva
středa 28.08.
10:00
Sportovní sdružení Ostrá
FK Čáslav
Ostrá
sobota 24.08.
10:00
ABC Braník
FK Čáslav
Bráník - tráva
sobota 17.08.
10:00
FK Čáslav
FC Sellier&Bellot Vlašim
Čáslav - tráva
sobota 27.07.
10:00
FC Slovan Havlíčkův Brod
FK Čáslav
Tis
neděle 02.06.
10:00
FK Čáslav
FK Jablonec
neděle 26.05.
10:15
FK Dukla Praha
FK Čáslav
neděle 19.05.
10:00
FK Čáslav
MFK Chrudim
sobota 11.05.
10:15
FK Teplice
FK Čáslav
středa 08.05.
10:00
FK Čáslav
FC Olympia Hradec Králové
neděle 05.05.
10:00
FK Čáslav
FK Admira Praha
středa 01.05.
10:00
FK Neratovice Byškovice
FK Čáslav
neděle 28.04.
10:00
FK Pardubice B
FK Čáslav
neděle 14.04.
10:00
AC Sparta Praha B
FK Čáslav
neděle 07.04.
10:00
FK Čáslav
FK Náchod
neděle 31.03.
10:00
Bohemians 1905
FK Čáslav
Uhříněves/UMT
neděle 24.03.
10:00
FK Čáslav
FK Mladá Boleslav
UMT
neděle 17.03.
12:15
FC Slovan Liberec
FK Čáslav
stadion Nisa/UMT
středa 13.03.
12:00
FK Čáslav
FC Hradec Králové
UMT
neděle 03.03.
10:00
FK Čáslav
FK Ústí nad Labem
UMT
sobota 23.02.
10:00
FC Slovan Havlíčkův Brod
FK Čáslav
Havl. Brod
sobota 16.02.
12:00
FK Čáslav
FC Vysočina Jihlava
Čáslav
neděle 10.02.
14:00
FK Čáslav
Fotbal Hlízov
Čáslav
neděle 27.01.
10:00
FK Pardubice
FK Čáslav
Pardubice - Ohrazenice
sobota 19.01.
14:00
FK Čáslav
FC Tempo Praha
UMT Čáslav
sobota 12.01.
13:00
1.FK Příbram
FK Čáslav
Příbram
neděle 28.10.
10:00
FK Čáslav
FK Dukla Praha
Čáslav
neděle 21.10.
10:00
MFK Chrudim
FK Čáslav
V Průhonech
neděle 14.10.
10:00
FK Čáslav
FK Teplice
Čáslav
neděle 07.10.
10:00
FK Admira Praha
FK Čáslav
Hovorčovická
pátek 28.09.
16:00
FK Čáslav
FK Pardubice B
Čáslav
neděle 23.09.
10:00
FK Ústí nad Labem
FK Čáslav
neděle 16.09.
10:00
FK Čáslav
AC Sparta Praha B
Čáslav
neděle 09.09.
10:00
FK Náchod
FK Čáslav
Náchod
neděle 02.09.
10:00
FK Čáslav
Bohemians 1905
Čáslav
sobota 25.08.
11:00
FK Mladá Boleslav
FK Čáslav
MB
neděle 19.08.
10:00
FK Čáslav
FC Slovan Liberec
Čáslav
sobota 11.08.
10:00
FC Hradec Králové
FK Čáslav
Bavlna HK
neděle 15.07.
14:00
FK Čáslav
TJ Načešice
Chotusice
neděle 10.06.
10:00
FK Čáslav
FC Olympia Hradec Králové
Čáslav
neděle 03.06.
10:00
FK Čáslav
FK Jablonec
Čáslav
neděle 27.05.
15:15
FC Slovan Liberec
FK Čáslav
Liberec
neděle 20.05.
10:00
FK Čáslav
FK Ústí nad Labem
Čáslav
neděle 13.05.
10:15
MFK Chrudim
FK Čáslav
Chrudim
středa 09.05.
10:00
FK Čáslav
FK Pardubice B
Čáslav
neděle 06.05.
10:00
FK Čáslav
FK Teplice
Čáslav
neděle 29.04.
10:00
FK Admira Praha
FK Čáslav
Praha Hovorčovická
středa 25.04.
15:00
FK Čáslav
FK Dukla Praha
Čáslav
neděle 15.04.
17:00
AC Sparta Praha B
FK Čáslav
TCM Strahov
neděle 08.04.
20:15
FK Čáslav
FK Mladá Boleslav
Čáslav
středa 28.03.
13:00
Bohemians 1905
FK Čáslav
SK Čechie Uhříněves-UMT
neděle 25.03.
10:00
FK Čáslav
FK Náchod
Čáslav
neděle 18.03.
13:00
FC Hradec Králové
FK Čáslav
Všesportovní stadion - UMT
neděle 11.03.
10:00
FK Čáslav
FK Varnsdorf
Čáslav - UMT
neděle 04.03.
16:00
FK Čáslav
FK Uhlířské Janovice
UMT Čáslav
neděle 11.02.
10:00
FK Humpolec
FK Čáslav
Humpolec
neděle 26.11.
10:00
FK Varnsdorf
FK Čáslav
Heřmanice v Podještědí
neděle 19.11.
10:00
FK Pardubice
FK Čáslav
Pardubice - Ohrazenice
neděle 12.11.
10:00
FC Olympia Hradec Králové
FK Čáslav
Kukleny
neděle 05.11.
10:00
FK Jablonec
FK Čáslav
Jablonec
neděle 29.10.
10:00
FK Čáslav
FC Slovan Liberec
Čáslav - UMT
neděle 22.10.
10:00
FK Ústí nad Labem
FK Čáslav
Ústí
neděle 15.10.
10:00
FK Čáslav
MFK Chrudim
Čáslav
neděle 08.10.
11:00
FK Teplice
FK Čáslav
SK Viktorie Ledvice
neděle 01.10.
10:00
FK Čáslav
FK Admira Praha
Čáslav
neděle 24.09.
10:15
FK Dukla Praha
FK Čáslav
TJ Slovan Suchdol
neděle 17.09.
10:00
FK Čáslav
AC Sparta Praha B
Čáslav
sobota 09.09.
11:00
FK Mladá Boleslav
FK Čáslav
Mladá Boleslav
neděle 03.09.
10:00
FK Čáslav
Bohemians 1905
Čáslav
neděle 27.08.
10:00
FK Náchod
FK Čáslav
Náchod
neděle 20.08.
10:00
FK Čáslav
FC Hradec Králové
Čáslav
neděle 13.08.
10:00
FC Sellier&Bellot Vlašim
FK Čáslav
Vlašim
čtvrtek 10.08.
17:00
FK Pardubice
FK Čáslav
Pardubice
neděle 06.08.
0:00
FC Slovan Havlíčkův Brod
FK Čáslav
Havlíčkův Brod
středa 26.07.
18:00
RMSK Cidlina
FK Čáslav
Hlušice

Celkové pořadí týmu

1.
FK Čáslav
23:19
15 b
2.
SK Sparta Kolín
22:9
13 b
3.
CU Bohemians Praha "B"
28:3
12 b
4.
RMSK Cidlina
25:1
12 b
5.
Viktorka Žižkov "B"
17:9
10 b
6.
TJ Svitavy
15:6
6 b
7.
FK Admira Praha
8:7
6 b
8.
FC Sellier&Bellot Vlašim
7:14
5 b
9.
ABC Braník
5:12
5 b
10.
FK Náchod
12:10
4 b
11.
TJ Praga
10:29
3 b
12.
SK Střešovice 1911
8:15
3 b
13.
Sokol Třebeš
5:9
3 b
14.
Český lev - Union Beroun
2:12
2 b
15.
FK Slavoj Vyšehrad
5:24
0 b
16.
MFK Trutnov
3:16
0 b