U19 Starší dorost

FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin! FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin!
FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ v neděli 16.9. od 16:30 hodin!

Tréninkový plán

Datum
Čas
Sraz
Událost
Místo
pondělí 24.09.
17:00 - 18:30
výklus a rehabilitace -dobrovolné
Čáslav
středa 26.09.
17:00 - 18:30
16:45
trénink
Čáslav
čtvrtek 27.09.
17:00 - 18:30
16:45
trénink
Čáslav
pátek 28.09.
16:30 - 18:00
16:15
trénink
Čáslav
sobota 29.09.
10:00 - 12:00
8:45
MU Pardubice
Čáslav

Výsledky týmu

neděle 09.09.
10:00
FK Náchod
FK Čáslav
Náchod
neděle 02.09.
10:00
FK Čáslav
Bohemians 1905
Čáslav
sobota 25.08.
11:00
FK Mladá Boleslav
FK Čáslav
MB
neděle 19.08.
10:00
FK Čáslav
FC Slovan Liberec
Čáslav
sobota 11.08.
10:00
FC Hradec Králové
FK Čáslav
Bavlna HK
neděle 15.07.
14:00
FK Čáslav
TJ Načešice
Chotusice
neděle 10.06.
10:00
FK Čáslav
FC Olympia Hradec Králové
Čáslav
neděle 03.06.
10:00
FK Čáslav
FK Jablonec
Čáslav
neděle 27.05.
15:15
FC Slovan Liberec
FK Čáslav
Liberec
neděle 20.05.
10:00
FK Čáslav
FK Ústí nad Labem
Čáslav
neděle 13.05.
10:15
MFK Chrudim
FK Čáslav
Chrudim
středa 09.05.
10:00
FK Čáslav
FK Pardubice B
Čáslav
neděle 06.05.
10:00
FK Čáslav
FK Teplice
Čáslav
neděle 29.04.
10:00
FK Admira Praha
FK Čáslav
Praha Hovorčovická
středa 25.04.
15:00
FK Čáslav
FK Dukla Praha
Čáslav
neděle 15.04.
17:00
AC Sparta Praha B
FK Čáslav
TCM Strahov
neděle 08.04.
20:15
FK Čáslav
FK Mladá Boleslav
Čáslav
středa 28.03.
13:00
Bohemians 1905
FK Čáslav
SK Čechie Uhříněves-UMT
neděle 25.03.
10:00
FK Čáslav
FK Náchod
Čáslav
neděle 18.03.
13:00
FC Hradec Králové
FK Čáslav
Všesportovní stadion - UMT
neděle 11.03.
10:00
FK Čáslav
FK Varnsdorf
Čáslav - UMT
neděle 04.03.
16:00
FK Čáslav
FK Uhlířské Janovice
UMT Čáslav
neděle 11.02.
10:00
FK Humpolec
FK Čáslav
Humpolec
neděle 26.11.
10:00
FK Varnsdorf
FK Čáslav
Heřmanice v Podještědí
neděle 19.11.
10:00
FK Pardubice
FK Čáslav
Pardubice - Ohrazenice
neděle 12.11.
10:00
FC Olympia Hradec Králové
FK Čáslav
Kukleny
neděle 05.11.
10:00
FK Jablonec
FK Čáslav
Jablonec
neděle 29.10.
10:00
FK Čáslav
FC Slovan Liberec
Čáslav - UMT
neděle 22.10.
10:00
FK Ústí nad Labem
FK Čáslav
Ústí
neděle 15.10.
10:00
FK Čáslav
MFK Chrudim
Čáslav
neděle 08.10.
11:00
FK Teplice
FK Čáslav
SK Viktorie Ledvice
neděle 01.10.
10:00
FK Čáslav
FK Admira Praha
Čáslav
neděle 24.09.
10:15
FK Dukla Praha
FK Čáslav
TJ Slovan Suchdol
neděle 17.09.
10:00
FK Čáslav
AC Sparta Praha B
Čáslav
sobota 09.09.
11:00
FK Mladá Boleslav
FK Čáslav
Mladá Boleslav
neděle 03.09.
10:00
FK Čáslav
Bohemians 1905
Čáslav
neděle 27.08.
10:00
FK Náchod
FK Čáslav
Náchod
neděle 20.08.
10:00
FK Čáslav
FC Hradec Králové
Čáslav
neděle 13.08.
10:00
FC Sellier&Bellot Vlašim
FK Čáslav
Vlašim
čtvrtek 10.08.
17:00
FK Pardubice
FK Čáslav
Pardubice
neděle 06.08.
0:00
FC Slovan Havlíčkův Brod
FK Čáslav
Havlíčkův Brod
středa 26.07.
18:00
RMSK Cidlina
FK Čáslav
Hlušice
sobota 22.07.
10:30
FK Čáslav
FK Meteor Praha
Čáslav

Celkové pořadí týmu

1.
FK Teplice
25:1
14 b
2.
FC Slovan Liberec
29:6
13 b
3.
Bohemians 1905
26:4
13 b
4.
FK Ústí nad Labem
17:4
13 b
5.
FK Jablonec
17:9
10 b
6.
FK Dukla Praha
10:9
10 b
7.
FC Hradec Králové
13:8
9 b
8.
FK Pardubice B
3:12
8 b
9.
AC Sparta Praha B
11:4
7 b
10.
FK Neratovice Byškovice
9:12
6 b
11.
FK Čáslav
2:14
5 b
12.
MFK Chrudim
8:21
3 b
13.
FK Admira Praha
7:17
3 b
14.
FK Mladá Boleslav
4:13
3 b
15.
FK Náchod
4:30
2 b
16.
FC Olympia Hradec Králové
2:23
1 b

Milníky aktuální sezóny

Nejlepší hráč zápasu s FC Slovan Liberec
Hráč zápasu

Dominik Oliva
obránce