U19 Starší dorost

ONLINE SEMINÁŘ pro rodiče čáslavské mládeže
ONLINE SEMINÁŘ pro rodiče čáslavské mládeže

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Starší dorost počítá ztráty

Hodnocení trenéra

   Oproti utkání s Boleslaví nám vypadli další hráči. K dlouhodobě chybějícím Olivovi s Kurkou přibyli Havrda a Jelínek, tudíž jsme přišli o nejstarší hráče, na které jsme spoléhali nejvíce. Vypadl i nemocný Tůma. Další ranou bylo, že Jestřábí Lhota odmítla přeložit utkání B-dorostu (chudáci by se nesešli ani o velikonočních prázdninách), takže na dvojutkání na Bohemce nás bylo jednadvacet. 

   Obstojně jsme zvládli první poločas, kdy jsme dobře bránili a snažili se i o rychlý přechod do útoku. Bohužel jsme na konci poločasu přišli o Matěje Kubína, na začátku druhého o Marka Svobodu a Ivana Pytlíka. Hra se nám rozpadla, s úbytkem fyzických a zejména psychických sil nám to tam napadalo.

   Výsledek je odrazem reálného dění na hřišti. Bohemka nastoupila s devíti "dvoutisícovkami", to znamená hráči, kteří v dorostu končí. My jsme měli na hřišti dva hráče koncového ročníku, pět mladších dorostenců a další čtyři mladší střídali. Takže sice máme perspektivu, otázka je, jestli kluky podobné příděly neotráví.

   Hráčům za neděli musím poděkovat. Každý, kdo byl na hřišti, utkání odmakal v rámci svých možností.  

   

11 : 0
(2 : 0)

Bohemians 1905

 

FK Čáslav

Branky

15´, 18´, 49´, 52´57´, 60´, 63´,69´, 73´, 75´, 83´

Sestava

Beran - Svoboda (51´ Schovanec), Vajgl, Kubín (38´M. Altmann), Klepal - Pytlík (70´Nykodým) - Batelka, Gron, Honc (79´ Mužátko), Vávra (59´ Fišr) - Chábera