U19 Starší dorost

NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!
NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Starší dorost počítá ztráty

Hodnocení trenéra

   Oproti utkání s Boleslaví nám vypadli další hráči. K dlouhodobě chybějícím Olivovi s Kurkou přibyli Havrda a Jelínek, tudíž jsme přišli o nejstarší hráče, na které jsme spoléhali nejvíce. Vypadl i nemocný Tůma. Další ranou bylo, že Jestřábí Lhota odmítla přeložit utkání B-dorostu (chudáci by se nesešli ani o velikonočních prázdninách), takže na dvojutkání na Bohemce nás bylo jednadvacet. 

   Obstojně jsme zvládli první poločas, kdy jsme dobře bránili a snažili se i o rychlý přechod do útoku. Bohužel jsme na konci poločasu přišli o Matěje Kubína, na začátku druhého o Marka Svobodu a Ivana Pytlíka. Hra se nám rozpadla, s úbytkem fyzických a zejména psychických sil nám to tam napadalo.

   Výsledek je odrazem reálného dění na hřišti. Bohemka nastoupila s devíti "dvoutisícovkami", to znamená hráči, kteří v dorostu končí. My jsme měli na hřišti dva hráče koncového ročníku, pět mladších dorostenců a další čtyři mladší střídali. Takže sice máme perspektivu, otázka je, jestli kluky podobné příděly neotráví.

   Hráčům za neděli musím poděkovat. Každý, kdo byl na hřišti, utkání odmakal v rámci svých možností.  

   

11 : 0
(2 : 0)

Bohemians 1905

 

FK Čáslav

Branky

15´, 18´, 49´, 52´57´, 60´, 63´,69´, 73´, 75´, 83´

Sestava

Beran - Svoboda (51´ Schovanec), Vajgl, Kubín (38´M. Altmann), Klepal - Pytlík (70´Nykodým) - Batelka, Gron, Honc (79´ Mužátko), Vávra (59´ Fišr) - Chábera