U19 Starší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Starší dorost zvládl generálku, připsal si těsné vítězství v Havl. Brodu

V úvodu utkání se domácí snažili o precizní zónovou obranu s vystavováním čáslavských hráčů do ofsajdu. To se jim docela dařilo, až na dvě vyjímky. Nejprve totiž unikl Vajgl a těsně minul bránu. Druhou šanci již zužitkoval Chábera, který naběhl za obranu a chytrým lobem zužitkoval Havrdovu přihrávku - 0:1. Domácím se povedlo vyrovnat o devět minut později, když se kombinací prosadili přes střed obrany - 1:1.

Druhou půli začali lépe hosté. Po přihrávce Pytlíkal unikla Jelínek, byl faulován a sám penaltu bezečně proměnil - 1:2. Třetí gól vstřelil po rohu Vávra, který byl na hřišti pár vteřin - 1:3. V tu dobu měli hosté hru pod kontrolou a mohli přidat další branky. Žádnou šanci ale neproměnili a přišel trest. V 83. min. zaváhal Kocprd a jeho špatné vyběhnutí bylo potrestáno - 2:3.

Ani v posledním utkání jsme nebyli kompletní. Ale vyzkoušeli jsme alespoň Vajgla, který se vrací po půlroční absenci na trávníku. Určitě by měl přinést kvalitu do útoku. Spokojení jsme s určitými pasážemi duelu, měli jsme pár kvalitních akcí. Úplně se nám nedařilo v obranné fázy, kde jsme se nevyvarovali několika zaváhání a zbytečných ztrát při rozehrávce. V mistrovských utkáních bude vše rychlejší a důraznější, na to se musíme ještě připravit.

FC Slovan Havlíčkův Brod

34´ a 83´ domácí - 25´Chábera, 50´ Jelínek pk., 65´Vávra

Beran (60´Kocprd) - Jelínek, Svoboda, Oliva, Kurka - Černý (60´L. Altmann), Havrda, Pytlík, Chábera - Vajgl (60´Gron), Gron (45´Tůma)