U19 Starší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Střešovice se podařilo porazit až na penalty

V 1. poločase jsme byli aktivní, brzy se podařilo vstřelit branku, připravili jsme si i další příležitosti, které brankou měly skončit (2 x Tůma, 1 x Honc). Naopak jsme však soupeře dostali do hry chybou při rozehrávce na vlastní polovině a tomu se podařilo vyrovnat. Nastal dlouhý úsek hry, kdy jsem se směrem dopředu trápili. Sice jsme měli územní převahu, ale soupeře se ohrozit nedařilo. Ten vycítil šanci na první body v soutěži a v 56. minutě se ujal vedení. Poté kluci pochopili, že přece jenom musí začít hrát a po stupňovaném tlaku se alespoň podařilo vyrovnat v 89. min. na 2:2. Penalty pak kluci zvládli bravurně, Dury hned první chytil a naši střelci byli neomylní.

SK Střešovice 1911

7´Fišr

89´Vondra

rozhodující penalta Nykodým