U19 Starší dorost

ONLINE SEMINÁŘ pro rodiče čáslavské mládeže

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Třetí remíza, třetí prohra na penalty

I ve třetím soutěžním utkání bereme pouze bod. I když jsme si v  1. poločase vytvořili trvalou územní převahu, zahráli jsme velké množství rohů, připravili i několik brankových situací, branku jsme vstřelit nedokázali. 2. poločas byl daleko vyrovnanější, hrálo se "nahoru - dolu" a první jsme inkasovali my. Rychle jsme však dokázali reagovat, kdy se po akci Nykodýma na pravé straně dokázal ve vápně prosadit Vávra. V 73. min. se soupeř radoval podruhé, když jejich krajní hráč celkem snadno obešel všechny naše hráče na levé straně a předložil míč nabíhajícímu útočníkovi v pokutovém území. Kluci však zbraně nesložili, zvýšili pohyb, zejména Fanda Konyvka hru výrazně oživil, a po jeho akci v 90. min. Mužátko srovnal na konečných 2:2.

S penaltami máme v poslední době problém, znovu jsme dvě nedali a bod navíc jde k soupeři...

ABC Braník

Vávra, Mužátko

Kocprd - Březina (62´Gonda), Špičák, Vávra, Schovanec, Altmann, Fišr (67´Konyvka), Vondra (53´Nykodým), Mužátko, Novák, Kubín