U19 Starší dorost

U19 absolvovala na Strahově sparťanskou školičku

K problémům s marodkou přibylo po zápase s Mladou Boleslaví dalších pět hráčů. Do zápasu jsme tedy nastoupili s většinou hráčů z mladšího dorostu. Odehráli jsme velmi dobře první půlhodinu zápasu, kdy jsme byli dostatečně kompaktní a zároveň pohyblivý a nenechali jsme Spartu vypracovat si brankové šance. Únava s koncem poločasu přinesla naše  dvě zbytečné individuální chyby potrestané lacinými góly Sparty. V druhém poločase pak již uklidněná Sparta jasně dominovala  utkání, které se dohrálo pouze na naší polovině. Pro nezaujatého diváku bylo k vidění množství výborných akcí sparťanských reprezentantů, pro čáslavské hráče extrémně náročný kondiční trénik v poledním vedru s tlakem na psychiku. Přes velký brankový příděl jsme zápas nepoložili a dohráli až do konce.