U19 Starší dorost

Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00! Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!
Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!

U19 absolvovala na Strahově sparťanskou školičku

K problémům s marodkou přibylo po zápase s Mladou Boleslaví dalších pět hráčů. Do zápasu jsme tedy nastoupili s většinou hráčů z mladšího dorostu. Odehráli jsme velmi dobře první půlhodinu zápasu, kdy jsme byli dostatečně kompaktní a zároveň pohyblivý a nenechali jsme Spartu vypracovat si brankové šance. Únava s koncem poločasu přinesla naše  dvě zbytečné individuální chyby potrestané lacinými góly Sparty. V druhém poločase pak již uklidněná Sparta jasně dominovala  utkání, které se dohrálo pouze na naší polovině. Pro nezaujatého diváku bylo k vidění množství výborných akcí sparťanských reprezentantů, pro čáslavské hráče extrémně náročný kondiční trénik v poledním vedru s tlakem na psychiku. Přes velký brankový příděl jsme zápas nepoložili a dohráli až do konce.

AC Sparta Praha B

Vyhnánek - Jelínek, Kurka, Procházka, Suchý - Klepal, Masopust (46. Beran, 65. Machka), Klinger, Chábera (82.Altmann) -Švajcr, Černý