U19 Starší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

U19 bojovala s Bohemias do posledního muže

V první čtvrthodince vyrovnaná hra s vyloženou šancí na straně hostů, když po rychlém protiútoku šel Oliva sám na branku. Míč mu však zůstal v poslední chvíli pod tělem a zakončení tak nebylo úplně stoprocentní. Domácí se ujali vedení v 16. minutě, když jejich akci a následný centr z levé strany využil jejich nedůsledně obsazený útočník, kterému čáslavští dali v malém vápně na přední tyči prostor pro zpracování a zakončení. Ve zbývající části poločasu měli domácí výraznou herní převahu. Gólové šance však byly po jedné na každé straně. Domácí vykombinovali velmi pěkně až do vápna, kde měl jejich útočník spoustu času a prostoru na zakončení, ale jeho střela skončila nad břevnem Vyhnánkovi branky. Čáslavští zahrozili opět po rychlém brejku a opět se stejným výsledkem.

Nejdůležitější moment zápasu nastal v 72. minutě, kdy v souboji o míč se soupeřem zůstali na zemi dva čáslavští hráči. Zatímco Procházka se po ošetření do zápasu vrátil Olivu již do zápasu zlomený nos a masivní krvácení nepustilo(Vše, zdá se, ale dobře dopadlo. Zdravotnický personál Fakultní nemocnice Královské Vinohradech byl velmi příjemný a šikovný. Výsledek jejich  práce vidíte na úvodní fotce a tak Olímu snad hrozí pouze nová přezdívka Křemílek). Domácí využili přesilovku, když  vystřelený míč ze střední vzdálenosti, tečí s výraznou změnou směru usměrnili hosté do vlastní branky. Dalších deset minut ze zápasu nevím nic, krom toho ,že Čáslav nějak dostala třetí branku. V poslední desetiminutovce si Čáslav ještě vytvořila tlak, když nejprve Kopp skvěle stáhl míč ze vzduchu, prošel vápnem a na přední tyč snížil na 3:1.  A poté se i Uher dostal do příležitostí k ohrožení branky, ale jeho pokusy domácí na poslední chvíli zblokovali a nebo zakročil brankář Pospíšil. Ani závěrečná série rohových kopů už branku nepřinesla.

Velmi těžký zápas s technicky vyspělým soupeřem kluci  zvládli dobře. Přes obdrženou branku v prvním poločase jsme i ve druhém měli šance na otočení zápasu a rozhodla až 74. minuta, kdy jsme při dvojnásobném početním  oslabení inkasovali smolný druhý gól. Chvilku nám trvalo než jsme znovu stabilizovali sestavu, ale v poslední desetiminutovce jsme znovu dokázali výsledek korigovat a připravit si i další gólové příležitosti.

Bohemians 1905

Kopp

Vyhnánek - Jelínek, Vágner, Procházka, Kurka - Klepal (65.Černý), Pytlík, Čuchal (80.Švajcr), Suchý (54. Uher) - Oliva(74.Machka), Kopp