U19 Starší dorost

prázdninové zážitky pro děti

chci více informací

U19 - Mladá Boleslav si z pozdní koledy odvezla trojku

Reportáž  a foto ze zápasu s Mladou Boleslaví na svoboda.info zde.

V prvním poločase jsme presovali Mladou Boleslav hodně vysoko, což nám přineslo několik velmi dobrých šancí a dvě gólové akce. Přinášelo to však i při našem propadnutí více prostoru pro rychlý protiútok hostů a velké množství centrů do našeho vápna. V druhé půli jsme vzhledem k dvoubrankovému vedení a hlavně i úbytku sil stáhli obranný blok do větší hloubky. Hosté byli výrazně častěji na míči, ale vyložené šance si až na úplný závěr nepřipravili. Podali jsme zodpovědný kolektivní výkon s několika výbornými individuálními výkony. Musím poděkovat i hráčům z mladšího dorostu, kteří nás dobře doplnili a jejich trenérům za jejich uvolnění, které je připravilo o jejich lepší zápasový výsledek.

FK Mladá Boleslav

Kopp 2. Černý

Vyhnánek - Jelínek, Vágner, Procházka, Kurka- Klepal (56. Klinger), Pytlík (67. Suchý), Havrda, Uher - Švajcr (18.Chábera, 39.Černý, 89. Masopust), Kopp