U19 Starší dorost

Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00! Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!
Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!

U19 odevzdala v druhé půli Varnsdorfu všechny body

Začátek utkání byl z obou stran upracovaný, přinesl špatný první dotek a mnoho pokažených přihrávek.  Od 20. minuty byla Čáslav aktivnější,  měla sérii rohových kopů, střel na branku a vyložené šance Koppa  a Uhra. Branku však přinesl až výborně kopnutý Čuchalův roh, který zapadl do varnsdorfské branky. I ve zbytku poločasu byli čáslavští aktivnější a akci z pravé strany zakončil po přhrávce proti noze z hranice vápna krásnou střelou Havrda.

Druhá půle přinesla zezačátku dvě příležitosti domácích, kteří sami před brankářem nedokázali skórovat. Poté hosté vyrovnali hru a začali být nebezpeční i oni. Vystihli špatnou rozehrávku Pytlíka a v samostatném nájezdu překonali Vyhnánka. Hned o tři minuty později po rohovém kopu uklidil hostující hráč odražený míč přímo do šibenice. Zbylá půlhodinka byla opět z obou stran velmi rozháraná a poznamenaná vyloučením na každé straně. Těsně před koncem si našel centrovaný míč Tomáš Kopp, bohužel jeho nůžky skončily na tyči brány Varnsdorfu. Hosté byli poté úspěšnější a v poslední minutě rozhodli o svém vítězství.

V celém zápase bylo z naší strany hodně nepřesností. Spokojeni můžeme být s druhou částí prvního poločasu. Tam jsme měli náš tlak ještě více využít. V druhé půlce jsme zkraje nedali dvě tutovky a pak byli 10 minut zralí na ručník. Zbytek zápasu pak byl trápením pro obě mužstva.

FK Varnsdorf

31.Čuchal, 44.Havrda

Vyhnánek - Jelínek, Vágner (75.Suchý), Procházka, Kurka- Pytlík- Masopust (71.Klepal), Čuchal, Uher- Havrda, Kopp