U19 Starší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

U19 - po boji udolala Náchod

V první půli domácí zkraje neproměnili Koppem a Olivou dva samostatné nájezdy. Poté si oba týmy připravovaly střídavě své šance, ale bez výsledného efektu. Domácí brankář Vyhnánek se předvedl při dalekonosné střele z voleje i hlavičce Pavlíčka z rohu malého vápna.

První úspěšná gólová akce byla až v 54. minutě, kdy odražený míč po standartní situaci vrátil zpět do vápna Jelínek a Oliva po zpracování posunul míč podél brankáře do sítě. V 67. minutě se zleva uvolnil Havrda, nacentroval před branku a polovysoký míč z první důrazně uklidil Kopp. O deset minut později si připsal i svou druhou branku, když po pěkné kombinaci zprava a přenesení hry vyplaval zcela sám  a po zemi nedal brankáři žádnou šanci. Poté se prosadili i hosté, kteří po tlaku dostali z malého vápna míč do čáslavské sítě. Poslední branku zápasu vstřelil domací Havrda, který  se na vápně uvolnil, počkal si na pohyb brankáře a z kroku ho skvěle obstřelil.

Zvládli jsme hodně soubojové a upracované utkání. Náchod měl svoje šance, které neproměnil, ale hlavně oba jejich útočníci nám zle zatápěli. Pochvala hráčům za bojovnost.

FK Náchod

Kopp 2, Oliva, Havrda

Vyhnánek - Jelínek, Vágner, Procházka, Kurka - Klepal (75.Černý), Pytlík, Čuchal, Suchý (54. Havrda) - Oliva, Kopp