U19 Starší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

U19 po vítězství v Hradci Králové vede tabulku dorostenecké ligy :) :)

Zápas v Hradci se nám povedl jak po herní, tak i po výsledkové stránce. Kluci ho odehráli s obrovským nasazením a herně vyspělému domácímu mužstvu byli vyrovnaným soupeřem. V prvním poločase jsme byli nebezpečnějším týmem. Měli jsme tři tutovky proti jedné domácí, bohužel nám to tam nespadlo. Po změně stran byla hra vyrovnaná, vybrali jsme si slabší desetiminutovku, ale v konci zápasu jsme byli zase aktivní. Rozhodnutí padlo v 89. minutě. Nejdříve samostatný únik Uhra zastavili domácí pouze za cenu faulu. Rozhodčí zákrok vytáhl za hranici vápna, ale Havrda obstřelem zdi po zemi překonal domácího gólmana. Velmi cenné a zasloužené vítězství nás nabudí do další práce a pomůže nám v dalších těžkých zápasech.

FC Hradec Králové

89. Havrda

Varga - Jelínek, Vágner, Oliva, Salač - Pytlík - Kurka, Klepal (79.Masopust), Havrda, Uher - Černý (60. Suchý, 89. Gron)