U19 Starší dorost

Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00! Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!
Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!

U19 "Pod lízátky" zvládla s Hradcem pouze jeden poločas

Začátek zápasu přinesl aktivitu obou týmů. Na branku domácích ze 14. minuty odpověděli hosté o pět minut později, kdy kombinaci Kurka , Havrda z levé strany zakončil náběhem a střelou z malého vápna Čuchal. Před koncem poločasu mohl dostat hosty do vedení Kopp, ale jeho pohotová střela skončila pouze na břevně. Domácí poté zakončili poločas tlakem a  sérií rohových kopů.

Druhá půle již přinesla změnu skóre v 50. a 55. minutě. Čáslavští se ještě pokoušeli o zvrat utkání, ale čtvrtá branka v 70. minutě je definitivně zlomila. V té době byl na hřišti pouze jeden tým a hosté byli zralí na ručník. Poslední desetimutovku hradečtí zvolnili a Čáslav po kombinační akci, kdy si Masopust  s Havrdou vyměnili míč přeci jen snížila ( po uvolnění zleva do středu hřiště z vápna obstřelil Masopust domácího gólmana ).

Po celý zápas byli domácí lepším týmem. V první půli jsme se snažili držet kompaktní blok, přesto si Hradec vytvořil víc příležitostí. V druhé půli jsme již fyzicky nestačili a soupeř nás po zásluze potrestal. Pro nás to byl jeden z nejlepších výkonů s kterým jsme se od našeho soupeře setkali.

FC Hradec Králové

19. Čuchal, 89. Masopust

Vyhnánek- Jelínek, Oliva, Procházka, Kurka- Klepal, Čuchal, Pytlík, Masopust- Havrda- Kopp