U19 Starší dorost

FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin! FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin!
FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ v neděli 16.9. od 16:30 hodin!

U19 v generálce na Varnsdorf splnila cíl

V první čtvrthodině měli nažhavení hosté několik příležitostí po nedůrazech čáslavské obrany. Narozdíl od domácích je však nedokázali využít. S přibývajícím časem se převaha domácích stala výraznější a po zásluze v poločase vedli. V druhém poločase došel hostům dech, byli ve všech soubojích později a Čáslav se začala výrazněji prosazovat i gólově. Přesto měli i Uhlířské Janovice své šance. Brankář Vyhnánek však předvedl několik dobrých zákroků a uspěl i proti Jarůňkově penaltě.

Zápas jsme chtěli odehrát s nulou, což se nám podařilo. Hlavně ze začátku prvního poločasu jsme ale  soupeři nabídli několik možností, které by zkušenější tým potrestal. Směrem dopředu jsme hlavně v druhé půli ukázali zajímavé a rychlé akce. Velmi dobře pracoval na pravé lajně Jelínek a v útoku potvrdil Kopp pěti góly svou střeleckou formu.

FK Uhlířské Janovice

Kopp 5, Havrda, Oliva, Procházka

Vyhnánek - Jelínek, Vágner, Procházka, Kurka - Klepal, Čuchal, Pytlík, Uher- Kopp, Oliva

střídali : Havrda, Švajcr, Černý