U19 Starší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

U19 venku umí!

Devatenáctka navlékla na vítěznou šnůru čtvrtý  korálek. Tentokrát skvěle zvládla konec zápasu v Hradci Králové. Počtvrté zasebou venku vyhrála. Znovu zvládla penaltový rozstřel  a veze z Hradce dva body.

"Měli jsme velmi dobrý vstup do zápasu a kontrolovali první půlhodinku hry. Bohužel naše  výrazná uzemní převaha se utápěla ve složitých řešeních. Házenkářsky jsme obehrávali pokutové území a chyběla větší odvaha a překvapivé řešení. Naše střely jsme nedokázali zacílit přesně mezi tyče. Soupeř nás potrestal po rychlém zatažení na pravé straně a následný centr uklidil domácí útočník pěkně za patou do naší sítě. Zbytek poločasu se odehrál mezi vápny bez větších šancí.

Hned zkraje druhé půle jsme nedůrazně odkopli míč po rohovém kopu a domácí šli do dvoubrankového vedení.

Další hra byla rozháraná, přinesla spoustu nepřesností a z naší strany zbytečné řečnění se soupeřem i rozhodčími. K náporu jsme se nadechli až v poslední čtvrthodince. V 83. a 87. jsme proměnili dvě z našich šancí Kurkou a Klingerem.

Na následný penaltový rozstřel jsme si věřili, všichni naši hráči  proměnili (Čuchal, Kopp, Sladkovský, Havrda, Kurka)  a soupeř jednou minul. Z Hradce tak vezeme dva body"

FC Olympia Hradec Králové

FC Olympia Hradec Králové -  FK  Čáslav 2:2 (1:0), penalty 3:5

Branka: Kurka, Klinger