U19 Starší dorost

U19 začala v přípravě vítězně

V prvním přípravném zápasu jsme přivítali na hřišti v Chotusicích celek TJ Mezilesí Načešice, který hraje 1. A třídu mužů Pardubického kraje.

V první půli jsme vstoupili do zápasu mírně nervózně, s větším počtem doteků a zbytečnými ztrátami míče. Přesto jsme se dostávali díky rychlosti a pohybu do šancí, které jsme dokázali z poloviny proměňovat. V jediné šanci Načešic nás nadvakrát podržel brankář Oswald. Po prostřídání do druhého poločasu jsme měli horší organizaci hry a dovolili soupeři chodit jednodušeji do zakončení. Z našich příležitostí jsme pak díky pomalejší práci s míčem využili už pouze jednu.