U19 Starší dorost

Uragán přišel ze severních Čech

Konec vítězné série přinesl uragán ze severu. Hosté z Liberce sfoukli v prvním poločase i za výrazné podpory extrémně silného větru domácí borce jako svíčku. A ukázali, že jsou z pod Ještědu na nepříznivé počasí zvyklí.

Zápas přinesl našich dobrých 20 minut prvního poločasu, pak převahu a tlak hostů. Do přestávky jsme třikrát inkasovali "kuriózní " větrný gól a poločasových 5:2 nás psychicky nahlodalo.

V druhé půli jsme  opticky víc drželi  míč, ale nebyli jsme efektivní a podporu větru nedokázali využít. Zkušený soupeř hrál co potřeboval a rychlými protiútoky nás trestal.