U19 Starší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

V druholigové premiéře domácí porážka

U19 vstoupila do 2. dorostenecké ligy porážkou s B dorostem Hradce Králové, za výkon však zaslouží pochvalu.

Trenér Aleš Majer: "Hradec Králové více držel míč, my jsme však zvládli defenzivní část výkonu solidně a v prvním poločase jsme si vytvořili díky brejkovým situacím 4 velké šance. Nedokázali jsme je však proměnit a naopak se dá říci, že Hradec měl jednu příležitost a po poločase vedl 2:0. Do druhého poločasu jsme vstoupili brankou po rohovém kopu a do 70. minuty jsme měli reálnou šanci na úspěšný výsledek. Pak nám začali docházat síly a Hradec už si výsledek pohlídal, navíc nastřelili po střelách zdálky 2x tyč. My jsme ještě za stavu 1:2 měli další vyloženou šanci v 75. minutě, ale opět jsme neskórovali. Zápas nám ukázal, že máme možnost hrát velmi kvalitně a kluci mohou podávat výkony velmi dobré úrovně. Vše je v intenzivnějším a dlouhodobém trénování, pokud na to kluci přistpoupí, v jarní odvetě Hradec porazí a dorovnají ho i v kvalitě hry a individuálních výkonů."

FC Hradec Králové

FK Čáslav - FC Hradec Králové B 1:3 (0:2)

Branka: 46. Čuchal