U19 Starší dorost

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!
FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

Ve dvacáté minutě bylo hotovo

Utkání rozhodly první minuty, kdy jsme inkasovali po zbytečných ztrátách ve středu hřiště. Domácí byli agresivnější, důraznější a chtěli vyhrát. My jsme se zúčastnili a ještě přišli o dalšího zraněného hráče. Svůj penaltový zákrok odnesl Beran. Paradoxně jsme se mohli do zápasu vrátit ještě v prvním poločasu. Jenže když se nedaří, nezvládli jsme proměnit ani vyložené šance. Vrchol zmaru předvedl ve drhé půli Vávra, který při odkopu z vápna trefil míč tak, že skončil v šibenici Kocprdovy brány. 

Hodnocení trenéra

   Trápení pro nás pokračuje. Od zimní pauzy jsme přišli už o několikátého hráče. Po odchodech Salače a Suchého, ukončení kariéry Vargy a vážných zraněních Vágnera, Olivy, Pytlíka a Kurky se v minulém kole zranil kapitán Havrda a v neděli gólman Beran. Navíc jsme se museli obejít bez Batelky (atletické závody) a dopadli jsme tak, jak jsme dopadli. 

   Pokud si tohle uvědomíme, ani se na kluky nemůžeme zlobit. Jsme rádi, že to odehrajeme a neopakujeme Liberec. V posledních šesti kolech musíme zvednout hlavu. Boj o záchranu soutěže nevzdáváme. Porveme se o to. Náchod i Olympie mají podstatně težší los, my hrajeme 4x doma s týmy ze spodku tabulky. Věřím, že to zvládneme. 

 

6 : 1
(4 : 0)

FK Neratovice Byškovice

 

FK Čáslav

Branky

7´Tesař, 13´Strniště, 15´Majerech, 20´Kundrát pk., 60´Vávra vlastní, 82´Atovmian - 83´Chábera

Sestava

Beran (23´ Kocprd) - Svoboda, Klepal, Kubín, Vávra - Jelínek, Gron, Chábera, Švajcr, Tůma (32´Černý) - Vajgl