ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Vítězná generálka se Cidlinou

Poslední přípravné utkání před startem soutěže jsme sehráli v Hlušicích s týmem RMSK Cidlina.

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, dobře jsme napadali a dokázali vytvořit tlak i šance, což vyvrcholilo brankou Nováka po rohovém kopu. Poté jsme však zvolnili a soupeř se chytil, začal vyhrávat souboje uprostřed hřiště a přímočarou hrou se dostával za naší obranu, která v tu chvíli nebyla úplně pevná. Několik šancí pochytal výborný Kocprd, nicméně jednou jsme kapitulovali. S čím jsme byli v tomto utkání spokojeni, bylo zahrávání standartních situací. Po jednom z dalších rohů nejvýše vyskočil Špičák a vedli jsme 2:1. Pak se ještě povedla akce po výkopu brankáře, když Tůma prodloužil hlavou a Honc sám proti proti brankáři nezaváhal - 3:1. Do poločasu Cidlina snížila na 3:2. Druhý poločas již takové tempo neměl, byl hodně o soubojích, ve kterých se občas přitvrdilo nad rámec zdravé agresivity a plynulosti hry to příliš nesvědčilo. Výsledkově soupeř srovnal skóre, ale poslední slovo si vzal Vašek Vondra, který znovu po rohovém kopu střelou pod břevno překlopil vítězství na naší stranu.