U19 Starší dorost

ONLINE SEMINÁŘ pro rodiče čáslavské mládeže

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Vítězná generálka se Cidlinou

Poslední přípravné utkání před startem soutěže jsme sehráli v Hlušicích s týmem RMSK Cidlina.

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, dobře jsme napadali a dokázali vytvořit tlak i šance, což vyvrcholilo brankou Nováka po rohovém kopu. Poté jsme však zvolnili a soupeř se chytil, začal vyhrávat souboje uprostřed hřiště a přímočarou hrou se dostával za naší obranu, která v tu chvíli nebyla úplně pevná. Několik šancí pochytal výborný Kocprd, nicméně jednou jsme kapitulovali. S čím jsme byli v tomto utkání spokojeni, bylo zahrávání standartních situací. Po jednom z dalších rohů nejvýše vyskočil Špičák a vedli jsme 2:1. Pak se ještě povedla akce po výkopu brankáře, když Tůma prodloužil hlavou a Honc sám proti proti brankáři nezaváhal - 3:1. Do poločasu Cidlina snížila na 3:2. Druhý poločas již takové tempo neměl, byl hodně o soubojích, ve kterých se občas přitvrdilo nad rámec zdravé agresivity a plynulosti hry to příliš nesvědčilo. Výsledkově soupeř srovnal skóre, ale poslední slovo si vzal Vašek Vondra, který znovu po rohovém kopu střelou pod břevno překlopil vítězství na naší stranu.

RMSK Cidlina

Novák, Špičák, Honc, Vondra

Kocprd (45´Duras) - Špičák (60´Titze), Altmann, Válek (45´Březina), Nykodým (45´Vondra), Fišr (60´Kmoníček), Schovanec, Novák (45´Konývka), Gonda (52´Rejthárek), Honc (45´Mužátko), Tůma (60´Koudelka)