U19 Starší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Vydřená výhra na úvod

S Vlašimí se hrálo vyrovnané a bojovné utkání, které nakonec rozhodla jediná branka Karla Kvačka z 56´minuty. Kluci předvedli poctivý, týmový výkon a ukázali velkou vůli povítězství. To jsou vlastnosti, na kterých se dá stavět. Kluci si dokázali připravit i docela dost brankových příležitostí, ale v koncovce se zatím hledáme. Chválíme i za velké nasazení v průběhu utkání, nicméně v poslední třetině utkání již byl znát velký úbytek sil, takže na fyzické kondici musíme průběžně po krůčcích pracovat i nadále. Věřim, že vítězství klukům dodá tolik potřebné sebevědomí i chuť do dalšího tréninku. Kaňkou utkání jsou zranění Aleše Chábery a Dana Honce, kterým přejeme brzké uzdravení.

FC Sellier&Bellot Vlašim

56´Kvaček

Duras - Kubín, Čáp, Válek, Vávra, Konyvka (69´Švajcr), Vocl (77´Novák), Fišr, Tůma, Chábera (8´Kvaček), Honc (38´Nykodým)