U19 Starší dorost

ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Vydřená výhra s Trutnovem

Trutnov přijel s jasnou taktikou bránit v bloku od poloviny hřiště, bojovat o každý míč a z brejků dávat branky. I když jsme tento způsob hry očekávali, nedokázali jsme v 1. poločase vůbec reagovat. Nevycházela kombinace, nedokázali jsme sbírat odražené míče, prohrávali souboje a soupeř hrozil z protiútoků a z jednoho i dokázal skórovat. Hru ve 2. poločase oživil příchod Konyvky a Honce, hru jsme zpřesnili a začali přicházet i šance. Pomohl i krásný gól, který ve 47. min. vstřelil právě Konyvka. Druhou branku přidal v 72. min. Mužátko. Poté místo abychom přidali třetí pojišťovací gól, zahazujeme další příležitosti a zákonitě přišel hektický závěr, kdy jsme netakticky vyklidili střed hřiště a soupeř několika nakopnutými míči do našeho pokutového území hrozil vyrovnáním. Naštěstí k tomu nedošlo a můžeme slavit první výhru v této sezóně.

Kluky jsme pochválili za hru v 2. poločase (až na závěr), vítězství za 3 body je vzpruhou do dalších utkání.

MFK Trutnov

Konyvka, Mužátko

Kocprd - Nykodým, Altmann, Šranko, Březina, Vondra (46´Konyvka), Schovanec, Novák (46´Honc), Gonda, Fišr, Mužátko (89´Kubín)