U19 Starší dorost

ONLINE SEMINÁŘ pro rodiče čáslavské mládeže

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Výhra za první poločas

Do utkání jsme tentokrát vstoupili velmi dobře, vysoko jsme napadali, čímž jsme soupeře nutili k chybám, sami jsme pak byli po zisku aktivní a kluci chtěli hrát. Zejména napadání soupeře se nám 2 x vyplatilo, když Karel Kvaček ve 14. minutě donutil stopera soupeře k chybě a po kličce brankáři zakončil do prázdné branky a ve 45. minutě pak Vašek Nykodým zúročil zisk po napadání středních záložníků. Tímto zvyšoval již na 3:0. Na 2:0 dával Vašek Nykodým ve 20. minutě po krásné průnikovce Davida Tůmy. Bohužel fyzicky náročný způsob hry jsme již nedokázali přenést do 2. poločasu, zejména jsme začali ztrácet střed hřiště a soupeř převzal aktivitu. Úsek mezi 70. až 80. minutou pak byl kritický. Dvě slepené branky soupeře udělaly ze závěru drama. Kluky ale v konci utkání podržel v brance Míra Kocprd a cenné vítězství, ve 2. poločase s velmi dobrým Trutnovem, tým udržel.

MFK Trutnov

14´Kvaček, 20´a 45´Nykodým

75´Voňka, 76´Jirousek (p)

Kocprd - Fišr, Čáp, Kubín, Vávra, Konyvka, Vocl (61´Mužátko), Schovanec, Tůma, Nykodým (85´Švajcr), Kvaček (90´Titze)