U19 Starší dorost

Členské příspěvky jaro 2020

Jak zaplatit

Výhra za první poločas

Do utkání jsme tentokrát vstoupili velmi dobře, vysoko jsme napadali, čímž jsme soupeře nutili k chybám, sami jsme pak byli po zisku aktivní a kluci chtěli hrát. Zejména napadání soupeře se nám 2 x vyplatilo, když Karel Kvaček ve 14. minutě donutil stopera soupeře k chybě a po kličce brankáři zakončil do prázdné branky a ve 45. minutě pak Vašek Nykodým zúročil zisk po napadání středních záložníků. Tímto zvyšoval již na 3:0. Na 2:0 dával Vašek Nykodým ve 20. minutě po krásné průnikovce Davida Tůmy. Bohužel fyzicky náročný způsob hry jsme již nedokázali přenést do 2. poločasu, zejména jsme začali ztrácet střed hřiště a soupeř převzal aktivitu. Úsek mezi 70. až 80. minutou pak byl kritický. Dvě slepené branky soupeře udělaly ze závěru drama. Kluky ale v konci utkání podržel v brance Míra Kocprd a cenné vítězství, ve 2. poločase s velmi dobrým Trutnovem, tým udržel.

MFK Trutnov

14´Kvaček, 20´a 45´Nykodým

75´Voňka, 76´Jirousek (p)

Kocprd - Fišr, Čáp, Kubín, Vávra, Konyvka, Vocl (61´Mužátko), Schovanec, Tůma, Nykodým (85´Švajcr), Kvaček (90´Titze)