U19 Starší dorost

NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!
NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Zlepšený výkon v utkání s Čelákovicemi

K dalšímu přípravnému utkání během června nastoupila čáslavská U19 proti vítězi Krajského přeboru ve Středních Čechách týmu Čelákovic.

Hodnocení trenéra

Proti minulému týdnu v Kolíně jsme podali mnohem kompaktnější výkon s mnohem větší mírou zdravé agresivity. Měli jsme dobrou výstavbu hry na vlastní polovině hřiště, ale problém máme v předfinální fází na útočné polovině, kde nám prozatím chybí větší klid a lepší rozhodování. Soupeř zde po našich ztrátách hrozil rychlými protiútoky, ze kterých si připravil dvě velké příležitosti, které však neproměnil. Branku jsme vstřelili po dobrém napadání Mužátka, který obral o míč brankáře hostí a zasunul do prázdné branky. Srovnání na 1:1 bylo velmi podobné, kdy naopak náš brankář zaváhal při zachycení míče na hranici pokutového území a útočník hostí dával do prázdné branky. I 2. poločas se odvíjel v podobném duchu, my jsme se snažili dobývat obranu, hosté nám naopak velmi rychlým přechodem a balonem za obranu na jejich rychlé útočníky zle zatápěli. Závěrečná pasáž mezi 65. až 90. minutou však byla v naší režii. V těchto chvílích jsme dokázali dobře kombinovat a po pěkné akci Kubína, Mužátka a Fišra posledně jmenovaný krásně zakončil a vedli jsme 2:1. Soupeře jsme poté drželi na jeho obranné polovině, měli jsme několik příležitostí k potvrzení skóre, ale branka už žádná nepřišla. V úplném závěru soupeř ještě zahrozil několika individuálními akcemi, ale utkání jsme již dovedli do vítězného konce. 

Děkujeme Čelákovicím za kvalitní utkání.

2 : 1
(1 : 1)

FK Čáslav

 

SK Union Čelákovice

Branky

Mužátko, Fišr

Sestava

Vágner - Nykodým, Altmann, Válek, Špičák (30´Kubín), Fišr, Novák (45´Konyvka), Schovanec, Vávra (63´Titze), Honc (63´Novák), Mužátko

Fotogalerie