U19 Starší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Více informací

Zpackaná sezóna vrcholí

V prvním poločasu jsme si vytvořili dvě vyložené šance, ve druhém netrefil Mužátko prázdnou bránu z kroku a Honc trefil šibenici. Jinak se hrálo před naši bránou a domácí si s chutí zastříleli a utkání užili.

Hodnocení trenéra

     V sobotu dopoledne jsem se domluvil s trenérem béčka, že půjde Ondra Jelínek jen za muže. Jakoby se zpráva rychle rozšířila a odpoledne se mi omluvili Havrda (koleno) a Batelka (natažený úpon). V noci mi přišla zpráva, že se omlouvá Fišr (zvracení). K dlouhodobě zraněným Olivovi, Vágnerovi, Pytlíkovi a Uhrovi přibyli tudíž další. 

    V sestvavě jsme měli čtyři mladší dorostence, střídalo dalších pět mladších. Bohužel všichni s pocitem, že budou ještě hrát "svůj" zápas. Souboje rozhoduje hlava, my bohužel nejsme nastavení tak, abychom byli schopni uspět.

     Nechtěli jsme v prvních pěti minutách inkasovat, ale gól jsme dostali v čase 1:38. Na secvičené akce domácích jsme nereagovali ani při upozornění před utkáním, ani během duelu, kdy nám je domácí opakovaně předváděli. S přibývajícími minutami a góly v naší síti se snižovala naše ochota běhat a bojovat. 

     Hráčům nic nevyčítám, situace je jaká je, jsem rád, že už budeme hrát jen jednou. 

12 : 1
(4 : 0)

FK Dukla Praha

 

FK Čáslav

Branky

70´ Honc

Sestava

Beran - Kurka, Svoboda, Altmann (82´Kvaček), Vávra (73´Nykodým) - Švajcr, Klepal, Gron, Tůma (58´Honc, 87´Novák) - Vajgl, Chábera (64´Mužátko)