FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin! FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin!
FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ v neděli 16.9. od 16:30 hodin!

První přátelské utkání mini přípravky U7

Ve čtvrtek 8. 3. sehrála mini přípravka U7 své první přátelské utkání s týmem Kutné Hory. V utkání nešlo ani tak o výsledek, ale především o seznámení se s hrou jako takovou, a porovnání s jinými mladými fotbalisty.

Přinejmenším bych chtěl ocenit snahu a odhodlání, se kterým Ti nejmenší do zápasu dnes vstoupili. I přes nelichotivý výsledek utkání splnilo svůj účel, kluci se snažili, zahráli si a postupem času získávali herní praxi.  Utkání nám ale ukázalo, že je ještě hodně fotbalové práce před námi, a máme v tréninku na čem pracovat. Postupně bude potřeba se zaměřit na správný pohyb na hřišti, a probudit v hráčích větší zápal do hry. Myslím si, že to ale společnými silami zvládneme, a v příštím utkání bude naše pojetí hry mnohem lepší. Závěrem bych chtěl pochválit Vojtěcha Vondru, který nastřílel 9 branek, a podle mého názoru byl nejlepším hráčem zápasu.

Děkujeme všem rodičům a dětem za účast, a už teď se společně s trenérem těšíme na další utkání.

Sparta Kutná Hora

Čáslav:

9x Vondra Vojtěch

1x Jeřicha Tomáš

1x Usmati Luis

Čáslav:

F. Babák - J. Jeřicha - T. Jeřicha - O. Palát - J. Pisch - F. Urban -L. Usmati - V. Vondra

Trenéři: R. Zoufalý, J. Strnad