U8 Mladší přípravka

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Druhá čtyřka zářila proti Vrdům

Naši hráči se utkali v hale ZS Sadová proti Slavoji Vrdy. Soupeř přivezl hráče ročníku 2010 a 2011 a na začátku byl vidět ostych ze soupeře. Na konci první třetiny se však naši hráči přestali bát a hráli z Vrdama vyrovnanou partii. Zejména druhá čtyřka ve složení Zámečník, T. Jeřicha, Palát a Zelený často soupeře svým napadáním zamkla před jejich brankou a zle zatápěla spolehlivému brankáři Vrdů.

Po zápase jsem byl velmi spokojený a to zejména, že někteří hráči, od kterých bych to nečekal se zapojili do hry a předváděli velmi pěkné výkony. Jen mne mrzí, že svůj výkon nepodtrhli brankou do sítě soupeře a nemohli se ještě více radovat. Dále budeme pokračovat v tom, aby se postupně zapojilo více hráčů a odhodili nervozitu nebo ostych a fotbal si užívali.

:

TJ Slavoj Vrdy

3x Pekhart, Jelínek, Jeřicha T, Vondra, Klapal

Vondra - Klapal, Pekhart, , Jelínek, Havránek, Paula - Zámečník, T. Jeřicha, Palát, Zelený - J. Jeřicha, Babák, Urban, Snížek, Vosáhlo