U8 Mladší přípravka

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Hattrick Fandy Urbana

Naši hráči odehráli utkání v Golčově Jeníkově. Za domácí nastoupili tři hráči ročníku 2010, avšak to našim borcům vůbec nevadilo a  od začátku se do domácích zakousli a napadáním donutili dělat domácí chyby a ty využívali. Zejména Fanda Urban během pěti minut nasázel domácím tři branky a sám nevěřícně koukal, jak dokáže hrát fotbal. V polovině utkání naši hráči odstoupili od napadání a také toho domácí využili a hru srovnali. Do konce utkání byla hra vyrovnaná na obou stranách.

Dneska jsem byl spokojený s předvedenou hrou a zejména s tím, že se do hry zapojili zase další hráči. Škoda, že v polovině zápasu kluci ustoupili z napadání hráčů a nechali soupeře chodit na naši branku. Dneska bych chtěl více pochválit Fandu Urbana a  Péťu Zeleného, který ač jednoznačně nejmenší na hřišti, tak se statečně rval se soupeřem, který byl minimálně vždy o hlavu vyšší i za cenu zranění.

:

TJ Sokol Golčův Jeníkov

3x Urban, Malina, Jeřicha Jakub, Vosáhlo, Pekhart, Jelínek, Mariani

Malina, Mariani, Zámečník, Zelený, Urban, Jakub Jeřicha, Vosáhlo, Pekhart, Jelínek, Palát, Klapal, Havránek, Babák