U8 Mladší přípravka

ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Kvalitně obsazený turnaj 4x4 v Červených Pečkách

Kvalitně obsazeného a perfektně zorganizovaného turnaje se zůčastnily dva týmy FK Čáslav. Každý z týmů odehrál osm dvanáctiminutových utkání v modelu 3+1. Kluci tak dostali během dopoledne pořádnou dávku minut na hřišti proti soupeřům, mezi něž patřili Dukla Praha, Slovan liberec, FK pardubice a další.

Bílý tým, kde dominovala trojice Pekhart, Jelínek a Klapal, obsadila deváté místo. Dokázal zdolat Duklu Praha 7:5, Viktorku Žižkov 4:0, remizovat s Kolínem 4:4, Jabloncem 3:3 a prohrál s Neratovicemi 2:4, Kolínem 3:5, Jabloncem 3:4 a Chvaleticemi 4:5. Jediná škoda, že se díky výsledkům dvakrát utkal s Kolínem i Jabloncem.

Modrý tým prohrál všechna svá utkání. Ale zase si zahrál se sedmi různými soupeři. Dokázal vstřelit pět gólů, což je alespoň trochu náplast na příděly od soupeřů.

Asi kdybychom postavili jeden tým, umístili bychom se malinko výše. Ale výsledky nejsou měřítkem úspěšnosti v této věkové kategorii. Pro kluky to byla další výborná zkušenost, odehráli opravdu porci minut během dopoledne a s kvalitními týmy. Super byla organizace turnaje, kdy na šesti hřištích se hrálo utkání za utkáním.

Pozitiva - konkurence schopných je pět hráčů, kteří patřili k těm nejlepším

- gólman Váňa

- do turnaje se zapojilo více mladších hráčů

Negativa - zatím se nedokážeme soustředit na hru (výše zmíněná čtveřice hráčů již chodí do druhé třídy a je tam vidět právě v této oblasti největší rozdíl)