U8 Mladší přípravka

ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!
ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Tréninkový plán

Datum
Čas
Sraz
Událost
Místo
úterý 29.09.
16:30 - 17:55
16:15
Trénink
Čáslav - tráva (atletické hřiště)
čtvrtek 01.10.
16:30 - 17:55
16:15
Trénink
Čáslav - tráva (hlavní hřiště)

Program týmu

středa 30.09.
16:30
Močovice (sraz 16:00)
Močovice
neděle 04.10.
10:00
Tupadly, Vrdy
Tupadly
neděle 11.10.
10:00
Suchdol, Chotusice, Čáslav U9
Suchdol
neděle 18.10.
10:00
Chotusice, Tupadly, Vrdy
Chotusice

Výsledky týmu

neděle 20.09.
13:00
Chotusice, Církvice, Suchdol - :
Čáslav (Vodranty)
pondělí 07.10.
17:00
FK Čáslav
FK Uhlířské Janovice
Čáslav
pondělí 07.10.
10:00
FK Čáslav
SK Slavia Praha
Čáslav
úterý 24.09.
13:00
FC Slovan Havlíčkův Brod
FK Čáslav
Tis
pondělí 23.09.
17:00
FK Uhlířské Janovice
FK Čáslav
Uhlířské Janovice
sobota 14.09.
8:00
FK Červené Pečky
FK Čáslav
Červené Pečky
sobota 07.09.
8:00
FK Baník Chvaletice
FK Čáslav
Chvaletice
neděle 01.09.
8:00
Dlouhá Lhota - :
Dlouhá Lhota
sobota 15.06.
9:00
TJ Sokol Golčův Jeníkov
FK Čáslav
Golčův Jeníkov
úterý 04.06.
17:00
FK Jiskra Heřmanův Městec
FK Čáslav
Heřmanův Městec
čtvrtek 30.05.
17:00
FK Čáslav
TJ Sokol Golčův Jeníkov
ZŠ Sadová, Čáslav
čtvrtek 16.05.
17:00
TJ Sokol Golčův Jeníkov
FK Čáslav
Golčův Jeníkov
čtvrtek 28.02.
16:15
FK Čáslav
TJ Slavoj Vrdy
ZŠ Sadová
čtvrtek 14.02.
17:30
MFK Chrudim
FK Čáslav
hala Chrudim
čtvrtek 15.11.
0:00
FK Čáslav
FK Baník Chvaletice
UMT Čáslav
sobota 10.11.
8:00
FK Čáslav
Milovice
úterý 23.10.
17:30
FK Čáslav dívky - :
UMT Čáslav
čtvrtek 18.10.
16:30
MFK Chrudim
FK Čáslav
atl. stadion Chrudim
neděle 27.05.
10:00
Potěhy
neděle 06.05.
10:00
Červené Janovice
neděle 15.04.
10:00
Zruč nad Sázavou
neděle 08.04.
15:00
FK Uhlířské Janovice
FK Čáslav
sobota 21.10.
10:00
Potěhy, Uhlířské janovice - 2. místo
neděle 15.10.
10:00
Křesetice, Červené Janovice - 2. místo
neděle 08.10.
10:00
Čáslav "C", CHotusice - 3. místo
sobota 30.09.
10:00
Červené Janovice, Tupadly - 3. místo
neděle 17.09.
10:00
FK Čáslav "C", Kutná Hora - 1.místo
neděle 10.09.
10:00
Sázava, Zruč n/S - 3. místo