U8 Mladší přípravka

Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00! Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!
Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!

Nejlepší obránce na turnaji v Milovicích - Vojta Vondra

Naši hráči odjeli na turnaj do Milovic, kde se postupně utkali s tými Sokol Libiš, Sk Zeleneč, Mladá Boleslav, Sokol Všejany a AFK Pečky. První zápas jsme odehráli přímo tragicky, kdy jsme se nedokázali se soupeři vyrovnat nasazením, bojovností a silou. Po pohovoru s hráči se hra postupně začala zlepšovat a dokázali jsme, že dokážeme hrát i s lepšími mužstvy, jako je Mladá Boleslav. Naše turnajové skóre bylo 7:9. Toto ukazuje, že máme problém v koncovce, kdy nám při zakončení chybí větší klid, i když jsme se do zakončení dostávali dost často. Někteří výborní hráči na turnaji zahráli hluboko pod své možnosti, ale bylo potěšující, že někteří hráči, jako Honzík Vosáhlo a Tomáš Jeřicha hráli celý turnaj uvolněně a velice dobře. Tomáš byl odměněn tím, že v turnaji dal branku. Ocenění v turnaji se dostalo Vojtovi Vondrovi, který byl vyhlášen nejlepším obráncem turnaje, za což mu gratulujeme.

:

Branky v turnaji : Mariani, Jeřicha T, Vondra, Jelínek 2x, Malina, Klapal

Malina, Klapal, Jelínek, Pisch, Pekhart, Klapal, Vondra, Jeřicha T, Vosáhlo, Mariani