U8 Mladší přípravka

ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Odveta s Uhlířskými Janovicemi

Odveta se hrála v Čáslavi na UMT. Hrálo se na třech hřištích. Na dvou větších systémem 4+1, na jednom malém 3:3. Za podpory rodičů kluci makali od začátku do konce zápasu.

Důležité z pohledu trenérů jsou následující body:

1. Na utkání přišli i někteří kluci, kteří měli doma odpočívat po Ondrášovce. Jsme rádi, že kluci sami chtějí na fotbal.

2. Zlepšení u všech hráčů je patrné. Máme v týmu kluky, kteří mají za sebou pár tréninků, i ty, kteří chodí na fotbal rok. Rozdíly jsou samozřejmé.

3. Trpělivost rodičů - prosíme rodiče, aby nehodnotili tréninkový proces a utkání podle výsledků. Ptejte se kluků, jestli je to baví, kolik dali gólů, co se naučili nového.

4. Zpětná vazba - pro nás je zatím nejdůležitějším ukazatelem to, že každé pondělí a čtvrtek máme na tréninku více než dvacet kluků a zbylé hráče omluvené. Jsme rádi, že to kluky baví a také, že nám nemocné či jinak nepřítomné hráče omlouváte.

:

FK Uhlířské Janovice