U8 Mladší přípravka

Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00! Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!
Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!

Ondrášovka Cup U8 Havlíčkův Brod

Naše nejmladší přípravka se zúčastnila turnaje Ondrášovka Cup v Havlíčkově Brodu. Kromě domácího klubu se ještě turnaje se zúčastnily tyto kluby : Zbrojovka Brno, 1. FC Slovácko, Vysočina Jihlava, Sparta Kutná Hora, Sparta Brno, FK Líšeň. My jsme přijeli na turnaj s deseti hráči, které jsme rozdělili do dvou týmů. 1. tým hrál ve složení : Malina, Vondra, Kubín, Mariani, Pekhart. 2. tým ve složení: Jeřicha T, Jeřicha J., Vosáhlo, Zelený a Urban. Zejména první pětka dokázala hrát s vyjímkou Jihlavy vyrovnané minizápasy a dokonce zamíchala pořadím turnaje na medailových pozicích, kdy přesvědčivou hrou a přesvědčivým vítězstvím nad Spartou Kutná Hora v poměru 8:1 odsunula právě Kutnou Horu z medailových pozic a posunula tým Zbrojovky Brno právě před ní. Náš tým dokázal porazit i Zbrojovku Brno a FK Líšeň, ale o výsledky v této kategorii nejde, tak spíše máme radost z toho, že všichni hráči z první pětky dokázali udělat ohromnou radost trenérům a rodičům. Druhá pětka se v turnaji také zlepšovala, ale někteří hráči si musí uvědomit, že nemůžou jít na hřišti a tam zápas odchodit. Pevně věřím, že tento nešvar brzy překonáme a budeme se fotbalem taktéž bavit.

Střelci branek : 21x Kubín, 8x Vondra, 3x Pekhart, 1x  Jeřicha J.