U8 Mladší přípravka

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Pouhá vteřina nás dělila od vítězství na turnaji

V sobotu jsme jeli do Golčova Jeníkova v okleštěné sestavě, neboť těsně před turnajem přišlo několik omluvenek, tudíž jsme dostali k dispozici Šimona Kubína ( 2011 ), aby pomohl našim klukům v turnaji.

FK Čáslav - Družba Suchdol  7:2      Jednoznačný zápas, kdy si na hřišti otevřel "střelnici" Šimon Kubín.

FK Čáslav - Golčův Jeníkov    4:3       Vyrovnaný zápas.

FK Čáslav - Slavoj Vrdy           4:1       Touha Vrdů nestačila na náš týmový a bojovný  výkon a poprvé jsme se mohli radovat nad tímto soupeřem, kterého jsme doposud ještě neporazili.

FK Čáslav - TJ Tis                       2:5     Tady se ukázalo, že fotbal nemá logiku. Osm minut jsme nemohli vstřelit z jasných brankových příležitostí branku. Soupeře jsme nepustili do zakončení. Poté jsme konečně vstřelili branku, ale ihned z rozehrávky jsme dostali gól, když náš brankář stál mimo branku. I nadále jsme tlačili a další dvě hrubé chyby brankáře nás srazili na kolena a poprvé jsme okusili hořkost porážky.

FK Čáslav - Chotěboř               3:3      V kabině jsme si řekli, že jednoznačně půjdeme za vítězstvím a vyhrajeme celý turnaj. Od první až do  poslední vteřiny byl zápas napínavý, měl náboj a velikánskou zápletku. Ve třetí minutě jsme již   prohrávali 2:0, ale kluci to nezabalili a zápas otočili na 3:2 v náš prospěch. Běželo posledních 8 sekund  do konce, když hosté na své polovině házeli aut. Tento aut propadl až za naše obránce a hostující   útočník uklidil míč do branky přesně vteřinu před koncem. Stalo se, ale remíza byla spravedlivá.

Dneska musím kluky pochválit a strašně jim přeji druhé místo. Mrzí mě akorát několik absencí hráčů, kteří nedorazili na turnaj. Co chybělo k vítězství? Opravdu vteřina.