U8 Mladší přípravka

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Prospaná první třetina

Za velkého vedra se odehrálo další přípravné utkání na půdě Jiskry Heřmanův Městec. Zápas byl hrán na 3x20 minut. První třetina se odehrála především na naší polovině a naši hráči se vůbec nesoustředili na zápas, tudíž jsme první třetinu " projeli " na plné čáře. Druhá a třetí třetina se odehrála v jiném duchu a konečně hráči začali předvádět svoji hru. Výsledkem bylo, že jsme dali spousty branek a předvedli několik krásných individuálních akcí zakončených brankami.

První třetinu jsem byl hodně zklamaný přístupem všech hráčů. Ani u jednoho jsem neviděl zájem o fotbal a na hřišti jsem viděl osm ustrašených kluků. Jsem rád, že od druhé třetiny se vše obrátilo. Kluci najednou nenechali soupeře rozehrát, chodili jim do těla, odebírali míče a předváděli, že umějí hrát fotbal a předvést krásné individuální akce. Nakonec patnáct branek v síti soupeře je toho znamením. Dneska bych chtěl vyzdvihnout Tomáše Pekhart, Tobiáš Klapala, Štěpána Marianiho a i Petra Havránka. Posledně jmenovaný nejen jednu branku dal, ale i spoustu dalších si vypracoval, což je u něho pěkné.

:

FK Jiskra Heřmanův Městec