U8 Mladší přípravka

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

První přípravné utkání pro nové hráče

Patnáctka hráčů kategorie U8 sehrála přípravné utkání v Uhl. Janovicích. Pro většinu hráčů šlo o první duel po pár trénincích, které absolvovali v září. Takže na hřišti většinou vládl chaos, který se občas ani nedal usměrnit. Přesto na obou hřiští padlo dost gólů, byť většina z nich do naší sítě.

Jsem rád, že jsme si mohli zahrát se stejně starými kluky. Uhlířské Janovice měli dostatek hráčů a tak se hrálo na dvou hřištích 4+1. Velkou porci minut tak dostal každý z patnácti kluků, kteří na utkání dorazili. Na obou stranách nastoupili i úplní nováčkové a tak se přihlížející rodiče dost pobavili. Občas byly k vidění nevídané kousky :). Velkou pochvalu zaslouží Osky Bureš a Táda Roubíček.

Děkujeme všem rodičům za podporu a za dopravu na utkání. Chce to ještě hodně trpělivosti, než budeme hrát něco podobného fotbalu. Poděkování i Uhl. Janovicím za organizaci a těšíme se na odvetu. Ta by měla být v brzké době v Čáslavi.

:

FK Uhlířské Janovice