U8 Mladší přípravka

FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!
FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!
NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

Sbírání zkušeností pokračovalo v dešti

Prvního ze série pěti turnajů se zůčastnily čtyři týmy. Domácí Přelouč, Chvaletice, Kolín a my. Hrálo se za typicky anglického počasí dvakrát každý s každým. Všichni soupeři nás vcelku lehce zdolali, my jsme nastříleli i poměrně málo gólů.

Hodnocení trenéra

    Turnaj nám opět ukázal, že hodně ztrácíme. Také bylo patrné, že kluci, kteří hráli minule v Dlouhé Lhotě, byli o trochu dál než ti, kteří s námi byli poprvé. Je vidět, že věkový rozdíl je patrný nejen ve fyzické vyspělosti, ale i ve vnímání hry, orientaci v prostoru a hlavně v soustředěnosti.

    Jinými slovy, pro ročník 2013 budeme shánět turnaje a přípravná utkání se stejně starými hráči. Budou jich mít na podzim méně, o to více ale musí trénovat. Každý trénink je znát, v každém se naučí něco nového.

   Ročník 2012 teď o víkendu čeká náročný turnaj v Červených Pečkách. Na turnaj máme přihláseny dva týmy, hrát se bude systémem 3+1. Do nominace dáme 10 - 12 hráčů.

   Více info k turnaji naleznete na http://www.dosportu.cz/fotbalove-turnaje/fotbal-cup-4x4. Našimi soupeři budou: Havl. Brod, MFK Chrudim, Slovan Liberec, Dukla Praha, Viktoria Žižkov, Chvaletice, Neratovice, Pardubice, Teplice, Benešov, Jablonec .... trochu jiná liga :)

   Předběžná nominace: Váňa, Šafařík, Kočí, Gaľa, Jelínek, Pekhart, Klapal, Vančura, Vilímek, Vojtíšek, Vondráček, Roubíček

 

 

:

FK Baník Chvaletice

 

FK Čáslav

Branky

Sestava

Adam Váňa, Šimon Šafařík, Venda Kočí, Péťa Vilímek, Táda Roubíček, Osky Bureš, Viki Gaľa, Maty Vančura, Mára Hájek, Dáňa Veselý, Venda Vacek