U8 Mladší přípravka

ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Semifinálový turnaj Ondrášovky? Cenné zkušenosti i skalp Jihlavy.

Čáslav - Pardubice 1:8, branka Pekhart

Soupeř na nás vletěl a my jsme ani nepostřehli, že už jsme na hřišti a hrajeme turnaj.

Čáslav - Jihlava 7:3, branky 4x Pekhart, 3 Klapal

Šli jsme rychle do vedení, pak jsme mírně polevili a inkasovali, konec opět patřil nám.

Čáslav - Vestec 5:2, branky 3x Pekhart, Klapal, Kočí

Náš nejlepší výkon na turnaji. Soupeř sice není zvučného jména, nicméně byl kvalitní a my jsme si připsali cenné vítězství.

Čáslav - Táborsko 1:7, branka Kočí

Sice jsme dokázali vyrovnat na 1:1, ale střelecky disponovaný soupeř trefoval ze všech možných i nemožných pozic.

Čáslav - Benešov 4:7, branky 2x Pekhart, Klapal, Kočí

Vyrovnaný průběh do stavu 4:4, na konci jsme dostali tři góly na které jsme nebyli schopni zareagovat.

Čáslav - Slavia Praha 1:13, branka Klapal

Soupeř jasně dominoval, my jsme dle dohody nechali hodně hrát všechny hráče a inkasovali nejvíc branek.

Hodnocení turnaje má více rovin:

1) Organizace turnaje - za nás super, hráli jsme s jednou pauzou 6 utkání s kvalitními soupeři. Vyspělost týmů dokumentovalo i chování trenérů, kteří se nehádali, nekřičeli na děti, nekomentovali výroky rozhodčích. Všem šlo o kvalitní výkony hráčů, i když zrovna nebyli v jejich týmu. Stejně tak i fandění rodičů bylo férové.

2) Celkový výsledek - před turnajem jsem měl obavu, abychom neinkasovali od všech příděly. To se nepotvrdilo a my jsme byli schopni hrát částečně vyrovnaná utkání, kromě těch se Slavií a Pardubicemi.

3) Individuální výkony - u všech hráčů je velký potenciál ke zlepšení. Na jednu stranu je super vidět, že pár kluků je schopno se všemi protihráči držet krok, na druhou stranu, kdyby naši nejlepší trochu více mysleli, soustředěli se a méně se unavovali mezi zápasy, byli by lepší. Ostatní kluci mají zatím deficit, ale v tomhle věku to nehraje žádnou roli. Jde v první řadě o chuť na fotbal chodit.

:

SK Slavia Praha

10x Pekhart, 6x Klapal, 3x Kočí

Váňa - Klapal, Jelínek, Kočí, Pekhart, Šafařík, Vančura, Vilímek, Vondráček, Roubíček