U8 Mladší přípravka

FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!
FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!
NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

Turnaj v Dlouhé Lhotě

Šest sedmnáctiminutových lekcí absolvovali v sobotu benjamínci z U8. Kvalitně obsazený turnaj se po změně konal v Dlouhé Lhotě u Mladé Boleslavi. Kluci se utkali s týmy Havlíčkova Brodu, Xaverova, Aritmy Praha, Zelenče, Děčína a dívkami Slavie. Právě sešívané holčičky suverénně turnaj vyhrály a našim benjamínkům daly co proto.

Hodnocení trenéra

          Mít trochu slabší povahu, po prvním duelu se slávistkami kluky sbalíme a mažeme domů :). V dalších utkáních to bylo mírně lepší. Dokázali jsme hlavně díky Vendovi Kočímu nastřílet i nějaké góly. Také jsme objevili šikovného gólmana v Adamovi Váňovi. Ten byl po zásluze vyhlášen naším nejlepším hráčem na turnaji. Jinak jsme zaostávali téměř ve všem - zejména ve vnímání podstaty hry, chápání základních pravidel, soustředění se. Na druhou stranu - nejdůležitější jsou zkušenosti. Ono už v průběhu turnaje bylo vidět, že někteří kluci se dokáží soupeřům vyrovnat. Důležité pro nás v současné chvíli bude, abychom odehráli co nejvíc turnajů a odjížděli z nich vždy s úsměvem. Klukům nesmíme i přes prohry fotbal otrávit.  

   A trochu alibismu - my jsme byli suverénně nejmladší. V týmu jsme měli dvě "čtrnáctky" a pět "třináctek". Jen čtyři hráči byli ročník 2012. Z tohoto pohledu to vypadá trochu jinak. 

   Chtěli bychom poděkovat rodičům za odvoz a za atmosféru, kterou klukům vytvořili. 

    

Dlouhá Lhota

Branky

Sestava

Adam Váňa - Maty Voháňka, Péťa Vilímek, Venda Kočí, Táda Roubíček - Maty Vančura, Alice Mikanová, Osky Bureš, Adam Vojtíšek - Dáňa Veselý, Venda Vacek