U8 Mladší přípravka

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

U8 slaví první výhry a postup do další fáze Ondrášovka Cupu

Šest týmů bojovalo o tři postupová místa v prvním kole celorepublikového turnaje Ondrášovka Cup v kategorii U8 (roč. 2012 a mladší). Soupeři čáslavských benjamínků byly týmy Slovanu Havl. Brod, Slavoje Polná, FC Hlinska, Sparty Kutná Hora a TJ Sokol Lípa. V krásném prostředí areálu v Tisu čekalo na hráče pět dvacetiminutových utkání.

FK Čáslav - Havl. Brod 4:0 (3x Klapal, Kočí)

První výhra v turnaji se narodila již v úvodu, kdy jsme čtyřmi góly soupeře zaskočili. A protože Adam Váňa udržel čisté konto, zrodila se první výhra týmu.

FK Čáslav - Sparta Kutná Hora 5:2 (2x Klapal, 2x Jelínek, Kočí)

Debry začali lépe kutnohorští, kteří v úvodu vedli dva nula. My jsem ale byly lepším týmem a zaslouženě otočili skóre v náš prospěch.

FK Čáslav - FC Hlinsko 0:7

Soupeř nás jednoznačně přejel. V bráně se objevil Venda Kočí a i když dělal co mohl, inkasoval sedm kulí.

FK Čáslav - TJ Sokol Lípa 4:2 (3x Kočí, Klapal)

V utkání jsme byli lepší, byť na kluky trochu dopadla nervozita z možného postupu. Hattrick Vendy Kočího rozhodl o našem vítezství. Po utkání nás trochu naštvaly pochybnosti o ročníku narození Libora Jelínka a trapná scénka trenéra a přítomných maminek z Lípy.

FK Čáslav - Slavoj Polná 1:4 (Váňa)

Poslední duel byl ovlivněn jistotou postupu a nasazením Klapala do brány. Tobiáš nám chyběl v poli a my nebyli i přes několik dobrých šancí skórovat.

Postup jsme nečekali, za kluky jsme rádi. Poznali, že vyhrát je fajn. A navíc podávali i dobré výkony. Tým táhla čtveřice Váňa, Kočí, Klapal a Jelínek, ostatní se snažili a také se výrazně zasloužili o tři výhry. Prohráli jsme utkání, kdy jsme v bráně neměli Adama Váňu.

Další kolo, s výrazně kvalitnějšími soupeři, sehrajeme v pondělí 7.10. od 10:00 na domácím hřišti ve Vodrantech.

:

FC Slovan Havlíčkův Brod

6x Klapal, 5x Kočí, 2x Jelínek, Váňa

Adam Váňa - Tobiáš Klapal, Libor jelínek, Václav Kočí, Zdeněk Vondráček - Matyáš Vančura, Petr Vilímek, Šimon Šafařík