U8 Mladší přípravka

LETNÍ FOTBALOVÉ A SPORTOVNÍ KEMPY

prázdninové zážitky pro děti

chci více informací

Uhlířům nastřílely čáslavské osmičky čtrnáct gólů

Naši sehráli první mistrovské utkání jarní části v Uhlířských Janovicích, kde se měli utkat s týmy FK Uhlířské Janovice a TJ Potěhy. Hráči TJ Potěhy se však bez omluvy nedostavili k zápasu. Po domluvě se soupeřem jsme hráli 3 x 20 min. První dvě třetiny byly zcela v plné režii našich hráčů, kteří ukázali, že v zimní přestávce nezaháleli a soupeře převyšovali ve všech činnostech. 10 minut třetí třetiny však naši hráči zcela vypustili a soupeř smazal manko a zápas dokonce otočil. Avšak po domluvě opět zapnuli a otočili výsledek. Štěpán Ronovský byl v zápase bezkonkurenčně nejlepším hráčem ( vyhlášen v milníku ). Mezi střelce se zapsal Filda Mráz, který dal 5 branek a Máťa Honzíček, který dal 4 branky. Pochvalu celkově zaslouží všichni hráči.

FK Uhlířské Janovice

5x Mráz, 4x Honzíček, 2x Ronovský, 2x Rada, Vondra