U8 Mladší přípravka

Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00! Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!
Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!

Úspěch v Potěhách

FK Uhlířské Janovice - FK Čáslav B

Prvních pět minut naši hráči přehrávali soupeře ve všech činnostech a na hřišti si dělali, co chtěli. Pod rouškou uspokojení však po zbytek prvního poločasu polevili a tak soupeř šel do kabin veselejší. Druhý poločas začal stejně jako ten první a naši hráči se nedokázali soupeře přehrávat. Avšak posledních deset minut bylo v našem podání příkladných a dokázali jsme se soupeřem srovnat krok.

Potěhy - FK Čáslav B

Na podzim nám dělal tento soupeř svým věkem a výškovou převahou velký problém. Nyní se však karta obrátila a naši hráči celý první poločas mačkali soupeře jako citrón a líbivou hrou dělali všem rodičům a trenérům ohromnou radost. První poločas hráli ve velkém nasazení a nechali za sebou hráče o parník. Druhý poločas byl stejný jako ten první, avšak naší nezkušeností jsme nabídli soupeři pár branek. I tak se naši hráči po zápase radovali nejen z výsledku, ale především ze své hry.

Mám velikou radost z toho, jak se všichni naši hráči ohromně zlepšují. My nekoukáme na výsledky jednotlivých zápasů, ale na předváděnou hru. Můžu s klidným svědomím říct, že mne osobně začínají hráči bavit tím, že na hřiště jdou poslední tři turnaje s velkým nasazením, do kterého ještě přidají své individuální schopnosti. Potom se nádherně na kluky kouká. Kdo byl v Potěhách a viděl prvních pět minut proti Uhlířským Janovicím, tak musel být potěšen souhrou našich borců.

Uhl. Janovice - FK B 6:6, Potěhy - FK B 7:7

TJ Potěhy

Uhlířské Janovice : Honzíček 2x, Mráz, Pánek, Vondra, Suchomel

Potěhy : Vondra 3x, Suchomel, Ronovský, Kočí Vojtěch, Rada

Suchomel, Hausdor, Pánek, Mráz, Rada, Kočí D., Ronovský, Honzíček, Vondra, Mokošín, Stibůrek, Houfek, Kočí V.