U8 Mladší přípravka

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Vodranty CUP 2019 U8

Dne 8.5.2019 se uskutečnil ve sportovním areálu ve Vodrantech první ročník přípravek s názvem Vodranty CUP pro ročník 2011 za kvalitní účasti týmů FK Čáslav, FK Kolín, MFK Chrudim a FK Pardubice. Hrálo se systémem 3 na 3, avšak na dvou hřištích, tudíž do hry bylo najednou zapojeno 12 hráčů z obou týmů. Výsledkem bylo, že padalo mnoho branek a hráči byli neustále v pernamenci. Turnaj se nehrál na body, ale na góly. Nejvíce branek vstřelilo družstvo FK Kolín. Dále byli z každého týmu vybráno nejlepší hráči. Za FK Kolín byl vyhlášen Tobias Huňady, za MFK Chrudim Filip Sokol, za FK Pardubice Jan Levai a za FK Čáslav Tomáš Pekhart. Turnaje Vodranty CUP budou nadále probíhat. Nejbližší turnaj se uskuteční poro ročník 2010 a to 16.6.2019.

Sestava FK Čáslav : Jakub Jeřicha, Tomáš Jeřicha, Tomáš Pekhart, Tobiáš Klapal, Pavel Malina, Ondřej Palát, Jan Pisch,  Vojtěch Vondra, Daniel Zámečník, Petr Zelený, Petr Havránek, Filip Babák, Libor Jelínek, Jaromír Paula, František Urban, Jan Vosáhlo