U9 Mladší přípravka

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Hodně branek v přátelském utkání

FK Čáslav 1 - Jiskra Heřmanův Městec 4:5 a 8:6 : přátelské utkání hráno na 2 zápasy a to 2x 20 minut. První utkání bylo zezačátku v naší režii. Snadné vedení 2:0. Poté začali naši hráči polevovat, soupeř hru vyrovnal a narodila se se prohra. Druhý zápas v prvním poločase se nesl zcela v nekoncentovanosti a hádkách hráčů mezi sebou a tak jsme v poločase prohrávali 6:0!!!! V přestávce byla dána hráčům velká domluva a najednou se naši hráči mávnutím kouzelného proutku  do soupeře zakousli a celý poločas byla jedna velká radost. Výsledek ( není důležitý ) 8:6 a nádherná hra, na kterou byla radost se dívat.

FK Čáslav 2 - Jiskra Heřmanův Městec 18:4 : zápas byl hrán na 2x20 minut. Byl jednoznačně v naší režii. Všichni hráči měli snahu získat míč a dát branku. V brance zachytal s přehledem Ondra Palát.

Nejdříve bych chtěl zhodnotit naší dvojku, u které jsem byl celý zápas. Od prvního do posledního hráče musím pochválit. Počáteční ostych vystřídalo sebevědomí, snaha získat míč, snaha projít jeden na jednoho, přihrávky a spousty branek. V brance mne osobně překvapil Ondra Palát. Klid při rozehrávce, přesnost rozehrávky, dovolil si s míčem jít dopředu. Trošičku u některých hráčů drhlo rozestavení a přesnost zakončení. Jednička? Skvělý začátek, zbytečné rady některých rodičů ( avšak na konci byli úžasní ), hádky na hřišti a tím pádem nekoncentrovanost a nechuť hrát. Druhý zápas po poločase 0:6. Bohužel opět jsem musel na hráče zvýšit hlas a rázně jim domluvit, že se takto nedá hrát fotbal. Výsledek? Neskutečná jízda všech hráčů na hřišti, touha získat míč, vše v rychlosti. Soupeř si s námi nemohl poradit. Musím vyzdvihnout Libora Jelínka, který podal opravdu fantastický výkon. Z pozice obránce vyvážel míče, přecházel jeden na jednoho, zakončoval, vracel se, skvěle bránil a nepřekážel mu míč. Doufám, že si kluci uvědomují, že takto musí hrát celý zápas a hádky nechat až po něm.

:

FK Jiskra Heřmanův Městec

FK Čáslav 2 : Jakub Jeřicha 5x, Tomáš Jeřicha 4x, zelený 4x, Zámečník 2x, Urban 2x, Vosáhlo

FK Čáslav 2 : Palát, J. Jeřicha, T. Jeřicha, Zámečník, Zelený, Urban, Vosáhlo

FK Čáslav 1 : Klapal, Pekhart, Rek, Havránek, Babák, Paula, Jelínek