U9 Mladší přípravka

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

B-tým: FK Čáslav B - Sokol Hlízov, neděle 9. srpna od 17:00 hod.
FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!

Celá zpráva

Hodnocení podzim 2019

Pomalu nám končí fotbalový podzim 2019 a chtěl bych zhodnotit jeho průběh. Sezóna nám začala již poslední červencový týden a to tréninky, kdy nám na trénink chodilo v průměru 8 hráčů, což bylo vynikající vzhledem k prázdninám. Tréninky byly 2x v týdnu. Po prázdninách jsme najeli na tréninky 3x v týdnu. V sezóně jsme hráli dvě soutěže a to Okresní přebor přípravek U10, kde mohou hrát hráči ročníku 2010 a Krajskou miniligu. Okresní soutěž hráli všichni hráči ze stejnou minutáží a od počátečních nezdarech jsme začali všechny soupeře až na vyjímky přehrávat. V této soutěži je znát, že některé týmy mají hráče ročníku 2010. Tito hráči jsou fyzicky zdatnější a stačilo jim si vzít míč a střílet z dálky na naší branku, ve které se střídali skoro všichni hráči. Navíc trenéři soupeřů nestřídali všechny hráče na lavičce a hráli na výsledek. V Krajské minilize jsme nováčci a chvíli nám trvalo, než jsme se vyrovnali s nasazením, bojovností a rychlostí, která je v této soutěži. V soutěži hraje 15 týmů a hraje se turnajově. Na tuto soutěž jsme brali pouze výběr hráčů. Po počátečních nezdarech jsme se postupně  začali vyrovnávat skoro se všemi soupeři. Během podzimu jsme postupně porazili čtvrtý tým soutěže ČLU Beroun, pátý tým SK Benešov, se šestou Kutnou Horou jsme remizovali, a dvakrát porazili SK Český Brod, který figuruje na sedmém místě. Bohužel nedokážeme udržet výkonnost všech 5 zápasů a zvláště nám utíkají první zápasy, ale pevně věřím, že toto v zimě doženeme a na jaro budeme již lépe připraveni. Dále věřím, že na turnaje začneme postupně brát další hráče, kteří nám fotbalově dorůstají. Náš tým má momentálně 16 hráčů. Tři hráči nám z týmu odešli a jeden přišel. V závěru bych chtěl poděkovat všem rodičům za trpělivost a fandění. Hráčům bych chtěl popřát fotbalový růst a žádné zranění.