U9 Mladší přípravka

PLES FK ČÁSLAV - Benátská noc PLES FK ČÁSLAV - Benátská noc
PLES FK ČÁSLAV - Benátská noc

Více informací

Příští utkání

Venku
5. 2. 2020 16:30

přípravné utkání
Krajská miniliga, okresní přebor
Sparta Kutná Hora

Tréninkový plán

Datum
Čas
Sraz
Událost
Místo
středa 22.01.
15:30 - 16:45
15:15
trénink
ZŠ Sadová
pondělí 27.01.
15:30 - 16:45
15:15
trénink
ZŠ Sadová
středa 29.01.
15:30 - 16:45
15:15
trénink
ZŠ Sadová
pondělí 03.02.
15:30 - 16:45
15:15
trénink
ZŠ Sadová
středa 05.02.
15:30 - 16:45
15:15
trénink
ZŠ Sadová
pondělí 10.02.
15:30 - 16:45
15:15
trénink
ZŠ Sadová
středa 12.02.
15:30 - 16:45
15:15
trénink
ZŠ Sadová
čtvrtek 13.02.
15:30 - 16:45
15:15
trénink
UMT klec Vodranty
pondělí 17.02.
15:30 - 16:45
15:15
trénink
ZŠ Sadová
středa 19.02.
15:30 - 16:45
15:15
trénink
ZŠ Sadová
čtvrtek 20.02.
15:30 - 16:45
15:15
trénink
UMT klec Vodranty
pondělí 24.02.
15:30 - 16:45
15:15
trénink
ZŠ Sadová
středa 26.02.
15:30 - 16:45
15:15
trénink
ZŠ Sadová
čtvrtek 27.02.
15:30 - 16:45
15:15
trénink
UMT klec Vodranty
čtvrtek 05.03.
15:30 - 16:45
15:15
trénink
UMT klec Vodranty

Program týmu

středa 05.02.
16:30
Sparta Kutná Hora
- : -
FK Čáslav
Kutná Hora
sobota 22.02.
10:00
FK Jiskra Heřmanův Městec
- : -
FK Čáslav
Heřmanův Městec
středa 26.02.
16:30
Sparta Kutná Hora
- : -
FK Čáslav
Kutná Hora
sobota 29.02.
10:00
FK Jiskra Heřmanův Městec
- : -
FK Čáslav
Heřmanův Městec
sobota 11.04.
12:00
Junior Chomutov, SK Český Brod, Sparta Kolín, Nymburk
Čáslav
sobota 25.04.
0:00
SK Kladno, Junior Chomutov
sobota 16.05.
0:00
FK Příbram, Neratovice, Bohemians Praha, Nymburk
Benešov
sobota 23.05.
0:00
ČLU Beroun, Sedlčany, Bohemians 1905, Chomutov
sobota 06.06.
12:00
Bohemians 1905, Sparta KH, Roztoky, SK Slaný
Čáslav

Výsledky týmu

sobota 23.11.
9:00
FK Čáslav
BIOS Čáslav
čtvrtek 24.10.
17:00
FK Čáslav
FK Jiskra Heřmanův Městec
ZŠ Sadová
neděle 20.10.
9:00
SK Benešov, FK Neratovice, ČLU Beroun, Polaban Nymburk - :
Český Brod
čtvrtek 17.10.
16:30
Sparta KH, dívky FK, Malešov - :
Kutná Hora
neděle 13.10.
10:00
Vrdy, Malín, Tupadly U10 - :
Čáslav
neděle 29.09.
10:00
Močovice, dívky FK - :
Čáslav
středa 25.09.
13:00
FC Slovan Havlíčkův Brod
FK Čáslav
Havlíčkův Brod
sobota 21.09.
10:00
SK Benešov, SK Český Brod - :
Čáslav
neděle 15.09.
10:00
Uhlířské Janovice, Chotusice - :
Čáslav
sobota 07.09.
14:00
SK Český Brod, Bohemians Praha, SK Slaný - :
Benešov
čtvrtek 29.08.
17:00
FK Čáslav
MFK Chrudim
Čáslav, ZŠ Sadová
sobota 24.08.
9:00
FK Jiskra Heřmanův Městec
FK Čáslav
neděle 16.09.
10:00
Suchdol
neděle 09.09.
10:00
Čáslav, Vodranty
neděle 02.09.
10:00
Tupadly
čtvrtek 30.08.
16:30
FK Admira Praha
FK Čáslav
Třemošnice

Celkové pořadí týmu

1.
FK Čáslav
0:0
8 b
2.
SK Český Brod
0:0
2 b
3.
SK Benešov
0:0
1 b
4.
FK Uhlířské Janovice
0:0
1 b
5.
Sparta Kutná Hora
0:0
1 b
6.
FC Slovan Havlíčkův Brod
0:0
1 b
7.
TJ Slavoj Vrdy
0:0
1 b
8.
TJ Sokol Močovice
0:0
1 b

Milníky aktuální sezóny

7 branek v Heřmanově Městci
střelec víkendu

Tomáš Pekhart
hráč

Obchod pro fanoušky

Obchod
pro fanoušky

Vstupte do obchodu