U9 Mladší přípravka

ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Obnovení tréninků květen - červen 2020

Vážení rodiče a hráči. Od 25.5.2020 obnovujeme tréninkovou činnost dle tréninkových plánu na naší stránce. Trénovat budeme na hlavním hřišti ve sportovním areálu Vodranty a to od 15:00 - 16:15 hod. Upozorňuji, že trénink je dobrovolný a dle situace, která panuje nebude hráč nucen k tréninkům. Dále zvažte, zda-li z důvodů nějaké nemoci Vašeho dítěte ( alergie, astma, srdeční poruchy, apod. ) je bezpečné, aby se hráč zúčastnil tréninků. Byl vypracován tréninkový manuál, se kterým Vás seznámím a apeluji na Vás o jeho dodržování. Tréninkový manuál :

1) Příchod  - šatny jsou uzavřeny, venkovní WC otevřeno na atletickém hřišti – boční strana kabin, u hlavního hřiště otevřeno venkovní WC u restaurace - WC používat po jednom - sraz v čase začátku tréninku 5 minut před tréninkem u vchodu na příslušné hřiště v tréninkovém oblečení - ústa zakryta rouškou - při příchodu na hřiště povinná desinfekce rukou (bude na hřišti) - Pokud se bude tréninku účastnit více než 10 hráčů, trenéři ihned rozdělí tým na 2 skupiny a sami se přiřadí k jedné z nich

2) Organizace tréninku - 1 skupina má ½ hřiště - trenéři jsou po celou dobu tréninku se svou skupinou - hráči mohou roušku během tréninku odložit - kontaktní hry nejsou v rámci skupiny zakázány (výkladové stanovisko FAČR) - pitný režim řeší každý individuálně, povinná vlastní, označená láhev - pomůcky včetně míčů má u sebe trenér

4) Rodiče - Smí přihlížet tréninku za těchto podmínek: a) jsou za bariérou oddělující hřiště (plot, zábradlí) b) udržují mezi sebou rozestupy minimálně 2 m c) ústa mají zakrytá rouškou - ideálně, pokud musí dítě na trénink dovést, tak po dovedení opustit areál a vrátit se pro dítě v čase ukončení tréninku a ihned společně odejít.

Po odsouhlasení VV FK Čáslav se pro jaro 2020 snížil členský příspěvek. Již zaplacený členský příspěvek nebude vrácen, ale půlka bude převedena na podzim 2020.

Letní soustředění bylo posunuto od 1.8.2020 do 5.8.2020. Prosím o zaslání sms, zda se zúčastníte tréninků a letního soustředění.